Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Latvijas Pašvaldību savienības diskusija ar Ekonomikas ministrijas pārstāvjiem 04.12.2015. plkst. 01.35

14. XII no plkst. 12.00 līdz 14.30 Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) ēkā,  Mazā Pils ielā 1, Rīgā 4.stāvā notiks diskusija ar Ekonomikas ministrijas pārstāvjiem par Ekonomikas ministrijas pārziņā esošo specifisko atbalsta mērķu Eiropas Savienības fondu finansējuma piešķiršanas kritērijiem un Ministru kabineta noteikumiem trim aktivitātēm.

Diskusijas darba jautājumi:

1. Specifiskais atbalsta mērķis 3.1.1. «Sekmēt mazo un vidējo uzņēmumu izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecības un RIS3 prioritārajās nozarēs» pasākums 3.1.1.6. «Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators». Ziņo Ekonomikas ministrijas.

2. Identificētie izaicinājumi un vai iespējama sinerģija Ekonomikas ministrijas specifiskajam atbalsta mērķim 3.1.1.6 «Reģionālie biznesa inkubatori» ar Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas specifisko atbalsta mērķi 3.3.1 un specifisko atbalsta mērķi 5.6.2. Ziņo Madonas novada domes Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas vadītājs Romāns Hačatrjans.

3. Specifiskais atbalsta mērķis 3.1.1. «Sekmēt mazo un vidējo komersantu izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecībā un RIS3 prioritārajās nozarēs» pasākums 3.1.1.5. "Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai"

Specifiskais atbalsta mērķis 3.2.1. «Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju» 3.2.1.1. pasākuma «Klāsteru programma» un pasākums Specifiskais atbalsta mērķis 1.2.1.1. «Atbalsts jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādei kompetences centru ietvaros». Ziņo Ekonomikas ministrijas pārstāvis.

4.     Par  mazo un vidējo uznēmēju jauno definīciju un uzņēmumu kategorijas noteikšanu, izejot no mazo un vidējo uzņēmēju attiecību veida, kāds uzņēmumam varētu būt ar citu uzņēmumu. Ziņo LPS padomniece Andra Feldmane.

Šī diskusija tiek piedāvāts formātā — paralēli ar video tiešraides translāciju internetā. Tas nozīmē, ka dalībnieki, kuriem nav iespējas ierasties uz diskusiju klātienē, varēs vērot tā norisi internetā, kā arī piedalīties diskusijās un uzdot jautājumus. Diskusijas tiešraidi translēs LPS interneta lapā — http://www.lps.lv/Pasakumi/Tiesraide/

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com