Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Latvijas mākslas skolu audzēkņu darbu izstāde «Garšīgie» 05.04.2017. plkst. 13.55

No 1. līdz 13. aprīlim četrās Latvijas pilsētās — Rīgā, Liepājā, Rēzeknē un Valmierā — vienlaikus notiek Latvijas mākslas skolu audzēkņu darbu izstāde «Garšīgie».
Izstādē skatāmi Latvijas profesionālās ievirzes mākslas skolu audzēkņu valsts konkursa darbi — iepakojuma dizaina piedāvājumi dažādiem garšīgiem produktiem. Jaunākie dalībnieki veidoja grafisko noformējumu konfektēm, vecākie — iepakojuma dizainu smūtijam un veselīgam našķim.
Dizaina uzdevumi mācību saturā Latvijas mākslas skolās ir viens no būtiskiem soļiem, kas jāattīsta nākotnē. Iespējams, ka tieši pieredze domāt un strādāt kā dizaineram palīdzēs jauniešiem izvēlēties turpmākās mācības dažādās dizaina jomās dizaina un mākslas vidusskolās Latvijā.
Valsts konkursā piedalījās bērni un jaunieši no simts Latvijas mākslas skolām. Izstādē skatāmi mūsu skolas audzēkņu — Mares Kristīnes Hermanes, Tīnas Tālbergas, Kārļa Ģērmaņa, Kristīnes Reinholdes Rasas Ivanovas (I vieta) un Kristīnes Emerbergas (II vieta) — darbi. Tie apskatāmi profesionālās izglītības kompetences centrā «Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola», Krišjāņa Valdemāra ielā 139, Rīgā.

Linda Celma,
Dundagas Mākslas un mūzikas skolas direktora vietniece

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
māksla, skola, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com