Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Latvijai 96! Robežlīnija 11.11.2014. plkst. 08.34

Ieskandinot valsts svētku nedēļu, 96 pierobežā dzīvojoši cilvēki, sasaucoties un sadziedoties, savdabīgā simboliskā veidā ir savienojuši Latvijas robežu. Kopīgā dziesmā, sagaidot 18. XI, videoklipā tiek dokumentēta Latvijas robeža un pie tās dzīvojošie cilvēki. Atšķirīgas balsis, izloksnes un intonācijas atklāj dziesmas un mūsu tautas spēku. Sveicienā no Kolkas piedalās Dāvids Ernštreits. Noskaties!

Producentu apvienībai «HansaMedia» video apsveikuma veidošana Latvijai kļuvusi par tradīciju. Šis ir jau trešais gads, kad vēlīna rudens gaismā un noskaņā idejas īstenotāji apceļo Latviju. Trīsdesmit sešās video epizodēs redzamie cilvēki stāv pie robežstabiņiem, kas izvietoti visapkārt mūsu zemei. Tie ir izskatā dažādi un atrodas gan purvainos apvidos un ezeru vidū (bojas), gan tieši pie dzelzceļa un jūras. Tikai pēdējā epizode, kurā redzama dziesmas «Mīl katrs baltu maizes riku» oriģinālizpildītāja Ilga Reizniece, ir filmēta Latvijas ģeogrāfiskajā centrā.

«Domājot valstiski, šajā laikā svarīgi mums pašiem apzināties Latvijas ģeogrāfisko robežu. Daudzi no mums atpazīst mūsu valsts kontūru, ja tā attēlota grafiski, taču, cik daudzi no mums apzinās šo robežu dabā? Vai tāda maz pastāv? Vai tā ir kā zemē novilkta līnija? Šis video sveiciens ļauj palūkoties uz robežu dabā,» atzīst videoklipa režisors Jurģis Tūbelis.

Izmantota informācija no TVNET un VissNotiek YouTube kanāla

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kultūra, svētki
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com