Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Latvijas čempionātā volejbolā 23.03.2018. plkst. 14.04

Nacionālās līgas 2. grupā noslēgušās pamatturnīra spēles. Dundagas komanda šajā turnīra fāzē ieņēma 4. vietu un tagad jau uzsākusi izslēgšanas spēles, ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar 3:1 svinot uzvaru pār gados jauno un pašaizliedzīgo Jelgavas novada sporta centra vienību.

Pamatturnīrs dundadzniekiem aizritēja ar mainīgām sekmēm, vairāki spēlētāji bija prombūtnē gan veselības, gan darba dēļ,  nebija iespējams nokomplektēt stabilu un saspēlētu virknējumu. Neskatoties uz to tika izcīnītas 10 uzvaras 16 spēlēs un pēc punktiem dalīta 2–4 vieta, nācās rēķināt uzvarēto un zaudēto setu attiecību. Diemžēl par vienu simtdaļu piekāpāmies Kuldīgai. Komandas izpildījumā ļoti kvalitatīvas spēles mijās ar ne tik labām, kas ļauj cerēt, ka noturot labāko sadarbības un atdeves līmeni, ir iespēja paveikt daudz vairāk un sasniegt savu mērķi. Tas nav vienkāršs, jo pamatturnīrā uzvarēja Jēkabpils juniori, kuru pamatsastāva lielāko daļu veido šobrīd Latvijas spēcīgākās komandas spēlētāji  arī no citiem Latvijas novadiem. Jēkabpils volejbols šobrīd ir ne tikai uz sasniegumu viļņa, tas ir arī piemērs, kā veidot jauniešu piesaisti pašvaldībai un volejbola attīstības hierarhiju.

Mūsu puišiem  sasniegt mērķi noteikti palīdzēs Dundagas volejbola līdzjutēji, jo tik skaļš un emocionāls atbalsts nav nevienam citai mūsu pretinieku komandai. Paldies jums par to, tas tiešām iedvesmo un šķiet, ka puišiem vairs nav kā atbildības slogs, kā tas bija turnīra pirmajā spēlē.

Jāpiezīmē, ka par Latvijas čempionāta Nacionālās līgas 2.grupas labāko pamatturnīra spēlētāju atzīts mūsu Matīss Pētersons, atbilstoši  1. grupā – Kristaps Šepte, kurš gan šogad pārstāv Ventspili. Apsveicam abus! Īpaši Matīsu, kurš nav izlaidis nevienu no 17 Dundagas komandas spēlēm šajā sezonā.

Novēlu spēlētājiem un līdzjutējiem gūt gandarījumu gan no spēles, gan rezultāta!