Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Lāčplēša kauss svara stieņa spiešanā guļus 16.11.2023. plkst. 10.11

Tieši Lāčplēša dienā, 11. novembrī, Lēdugas Kultūras namā patriotiskā gaisotnē un, sadarbojoties ar kultūras jomas aktīvistiem, kuri nodrošināja plašu kultūras programmu, norisinājās noslēdzošais Latvijas Kausa izcīņas posms spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās vairāk kā 100 sportisti no 19 sporta klubiem.

No Talsu novada šajās sacensībās piedalījās divas komandas - Sporta kluba “Dandijs” sportisti un Talsu spēka atlēta sportists.

Jauniešu grupā startēja divi sporta kluba “Dandijs” sportisti - Niklāvs Krūmiņš un Lauris Krišjānis. Svara kategorijā līdz 74kg Lauris izcīnīja 9.vietu ar 7 reizēm, bet Niklāvs svara kategorijā līdz 83kg ierindojās otrajā vietā ar 17 reizēm, bet absolūtajā jauniešu vērtējumā ieguva trešo vietu.

          Vīru grupā Edgars Tīfentāls svara kategorijā +105kg ierindojās trešajā vietā uzspiežot svaru stieni 17 reizes un piekāpjoties augstāk esošajiem tikai par vienu reizi.

Komandu kopvērtējumā no 19 sporta klubiem “Dandijs” ierindojās 9.vietā. Šīs sacensības bija arī noslēdzošās Latvijas kausam spiešanā guļus 2023.gadā, kur lielajā gada kopvertējumā 8. vietu ieguva sporta klubs “Dandijs” no 35 startējošajām komandām.

Turpinājumā sporta kluba “Dandijs” sportistiem starts Latvijas atklātajā čempionātā spēka trīscīņā Koknesē, bet decembra sākumā šīs komandas pārstāvis Edgars Tīfentāls startēs Eiropas čempionātā spēka trīscīņā, kas šogad norisinās Tartu, Igaunijā.

 

 

Edgars Tīfentāls,
Sporta kluba “Dandijs” treneris

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com