Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Labie rezultāti volejbolā 20.07.2015. plkst. 11.59

16. VII Kuldīgā 10. vasaras spēļu «Pure chocolate volejbols» 1. posmā lieliskus panākumus guva  Dundagas vidusskolas volejbolisti.

Kā pastāstīja volejbola trenere Gundega Lapiņa, mūsējie piedalījušies ar piecām komandām piecās vecumu grupās, un katra komanda iekļuvusi pirmajā trijniekā. Vislabākie rezultāti D grupas zēniem — Klāvam Alkšbirzem, Elvim Engelbergam un Aleksim Gorjunovam, kas izcīnījuši pirmo vietu, sacenšoties ar 9 citām komandām.

Godpilno 2. vietu 6 komandu konkurencē ieguvuši C-1 grupas zēni: Akselis Balmanis, Aleksis Dēvits un Kristiāns Ozols, kā arī talsenieks Toms Tālbergs. Meiteņu komanda — Elza Klēvere, Māra Sila un talsenieces Adelīna Liepiņa un Annemarija Timofējeva — C-1 grupā, konkurējot ar 8 komandām, izcīnījusi 3. vietu. Arī B grupas zēniem — Adrianam Beņislavskim, Eduardam Freibergam, Aļģim Tomsonam un talseniekam Mikum Podkalnam — trešā vieta, sacenšoties ar 7 komandām. Trešo vietu vēl lielākā sāncensībā, cīnoties ar 15 komandām, ieguvuši C-2 grupas zēni: Dāvis Alkšbirze, Kārlis Blūmentāls, Matīss Majevskis un Madars Mauriņš.

Apsveicam mūsu sportistus un treneres: Gundegu Lapiņu un Unu Silu!

Nākamais posms notiks 3. VIII Aizputē, bet fināls — 27. VIII Rīgā. Uz finālu varēs posties tās katra vecuma grupas 5 labākās komandas, kas abos posmos izcīnījušas mazāko punktu summu.

Turēsim īkšķus par savējiem!

Diānas Siliņas teksts, Gundegas Lapiņas foto

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com