Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kurzemē sāk sniegt bezmaksas konsultācijas potenciālajiem adoptētājiem, aizbildņiem un audžuvecākiem 06.04.2018. plkst. 09.38

Projektā «Kurzeme visiem» Kurzemes plānošanas reģions noslēdzis līgumu ar biedrību «Piecas izaugsmes formulas» par bezmaksas konsultāciju sniegšanu Kurzemē potenciālajiem aizbildņiem, adoptētājiem un audžuģimenēm līdz 2019. gada 30. jūnijam. Konsultācijām Ventspils pilsētā ir iespējams pieteikties jau šobrīd, bet to pieejamību klātienē plānots nodrošināt arī Dundagā, Kuldīgā, Liepājā, Pāvilostā, Saldū un Talsos.

Kurzeme visiem logotipu rinda

Konsultācijās interesenti varēs tikties ar psihologu, juristu un sociālo darbinieku. Saņemt papildu informāciju un pieteikties konsultācijām var pie biedrības vadītājas Olgas Apses, tel. 20490197 vai rakstot uz epastu: 5formulas@inbox.lv.

Biedrības «Piecas izaugsmes formulas» darbojas, lai sniegtu tādu nepieciešamo atbalstu, kas veicina ģimenē augošo bērnu skaitu, – motivēšanu, ieinteresēšanu, konsultēšanu, speciālistu pieejamību. Biedrība līdz šim nodrošinājusi ilgstošu atbalstu audžuvecākiem, aizbildņiem un adoptētāju ģimenēm, piedāvājot apmeklēt psihologa konsultācijas, kursus, meistarklases, terapijas grupas, individuālās konsultācijas.

Projekta «Kurzeme visiem» mērķis ir palielināt Kurzemes reģionā ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā personām ar invaliditāti un bērniem. Vairāk informācijas par pakalpojumiem un projektu skatiet www.kurzemevisiem.lv!

    
Inese Siliņa,
Kurzemes plānošanas reģiona projekta “Kurzeme visiem” sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
Kurzeme visiem, projekts
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com