Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kultūras zīme «Latviskais mantojums» arī Andrim Antmanim! 17.11.2015. plkst. 09.39

27. XI jau ceturto reizi lauku tūrisma uzņēmējiem pasniegs kultūras zīmi «Latviskais mantojums». Šogad to saņems arī pitradznieks Andris Antmanis par Lībiešu krasta kultūrvides saglabāšanu un daudzināšanu, būvējot lībiešu žogus.

 Zīmi 14 lauku uzņēmējiem pasniegs kultūras ministre Dace Melbārde, Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Andris Jaunsleinis, Latvijas lauku tūrisma asociācijas (LLTA) «Lauku ceļotājs» prezidente Asnāte Ziemele, klātesot kultūras mantojuma ekspertiem. Uzrunu saņēmējiem no ekspertu komisijas teiks Māra Zālīte. Pasniegšanas ceremonija notiks Rīgā, Kultūras ministrijas lielajā zālē no plkst. 10.00 līdz 12.00.

Zīme «Latviskais mantojums» veidota pēc LLTA «Lauku ceļotājs» ierosmes, un to pasniedz lauku tūrisma uzņēmējiem, kas saglabā un daudzina latvisko kultūras un sadzīves mantojumu, rādot to apmeklētājiem. Jau 54 lauku tūrisma saimniecībās ikviens interesents var iepazīt latvisko gan ēdienā, gan arhitektūrā, gan svētku svinēšanā, gan tradicionālo amatu prasmju uzturēšanā.

Atgādinām, ka mūsu novadā šo pagodinājumu jau izpelnījusies «Ūšu» saimniece Dženeta Marinska, kas «Latviskā mantojuma» zīmi saņēma 2013. gada pavasarī.

Apsveicam Andri!

Sagatavoja Alnis Auziņš

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Pitraga «Krogos» pie Andra Antmaņa 2012. gada vasarā

Atslēgvārdi
kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com