Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kristaps Šepte — labākais volejbolists 2016. gada janvārī 03.02.2016. plkst. 16.07

Apkopojot aizvadītā mēneša volejbola spēlētāju sniegumu un spēļu statistikas rādītājus Baltijā un Latvijas Nacionālajā līgā, labāko sniegumu uzrādījis arī Kristaps Šepte.

Nacionālajā līgā vīriem rezultatīvāko sniegumu janvārī demonstrēja volejbola kluba «Ventspils» pārstāvis Kristaps Šepte. Ar kopvērtējumā gūtiem 78 punktiem, gūstot trīs punktus ar servi un deviņiem blokiem, K. Šepte sasniedza 58,41% punktu efektivitātes rādījumu.

«Par rezultātu ir prieks, tāpat arī par faktu, ka spēlētāji tiek novērtēti, taču — volejbols ir komandu sporta veids un man jāsaka vislielākais paldies savai komandai par šo sasniegumu. Es esmu pozīcijā, kura ir redzama reitingā, kur ir iespēja gūt punktus. Citi komandas biedri strādā ar lielu pašatdevi, taču viņu darbs nav tik pamanāms statistikā, tādēļ vēlreiz saku viņiem paldies un atceros, ka viens nav cīnītājs», stāsta Kristaps Šepte.

«Mēs esam šosezon spējuši parādīt vienmērīgāku sniegumu. Tā, piemēram, Aizputes komandai ir raksturīgi spēlēt uz izteiktu līderi un mūsu līgas spēcīgu spēlētāju Mārtiņu (Grundmani), kurš jau vairākkārt bija rezultatīvākais. Mēs pretī liekam komandas spēli. Esam šobrīd pirmie līgā, taču ir daudz līdzvērtīgi stipru komandu un mums kā turnīra tabulas līderiem jāiztur papildu slogs un psiholoģiskā spriedze», stāsta K. Šepte.

 Izmantota Latvijas Volejbola federācijas informācija no tīmekļa vietnes www.volejbols.lv

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com