Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Krāsu prieks 05.07.2016. plkst. 11.01

Līdz augustam Dundagas Centrālajā bibliotēkā ir apskatāma nodibinājuma «Ziedot.lv» sociālā atbalsta projekta «Glezniecības tehnikas» darbu izstāde.

Projekts tapis par a/s «Latvijas valsts meži» 2015. gada saziedotiem līdzekļiem, un to šajā pavasarī īstenojusi biedrība «Dundangas Sendienas», ko vada Gundega Lapiņa.

Viņa pastāstīja, ka projektā dundadznieces un mazirbnieces apmācījusi Ausma Goldberga. Mazirbē notikušas pāris nodarbību. Apgūtas dažādas glezniecības tehnikas, piemēram, gleznu veidošana plēstā un grieztā tehnikā, klīstergleznošanas tehnika, tašisma tehnika. Dalībnieces darbojušās gan ar ūdenskrāsām un guašu, gan kālija permanganātu. Božena Ozollapa kālija permanganāta vietā izmēģinājusi šķīstošo kafiju, un sanācis uz mata tāpat — brūns ietonējums!

«Mani pārsteidza, ka radīts tik daudz simpātisku darbu. Zīmēt nemācījāmies, bet darbojāmies ar kopijām un strādājām ar krāsām. Te mums lieti noderēja jau iepriekš apgūtā krāsu mācība. Projektā iegādājāmies arī rāmīšus. Tā kā visiem darbiem to nepietika, vienu daļu izstādē izlikām ātrāk, pēc tam ierāmējām un izstādījām otru darbu daļu.

Jauki, ka ir dalībnieces, kas pašas turpina darboties mājās. Zinu, ka tāda ir Maruta Šulce, Božena Ozollapa, Rūta Baļķīte un Silva Gulbe. Var jau būt, ka vēl kāda to dara. Tātad — cilvēkus tas interesē. Ir prieks, kad man jautā — kad tad būs nākamais projekts? Ir izveidojusies kādu 16 cilvēku grupa, kas vēlas ar to nodarboties.»

Diānas Siliņas teksts, Gundegas Lapiņas foto  

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
kultūra, projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com