Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kopiet un sargājiet vasarnīcas! 22.12.2014. plkst. 13.20

Policija aicina īpašniekus gādāt par vasarnīcu drošību un sakopt īpašumam piegulošo teritoriju, un ievērot piesardzību, svinot svētkus.

Tuvojas Ziemassvētki un līdz ar to siltā laika beigas, vasarnīcas paliek arvien tukšākas. Pašvaldības policija atgādina, ka pirms došanās mājup, īpašums jānodrošina pret nelūgtiem viesiem, kā arī tas jāsakopj.

Lai svešas personas nevarētu iekļūt jums piederošajā īpašumā, pirms došanās prom ir jāpārbauda, vai logi un durvis ir kārtīgi aizvērti, vai noslēgtas ar drošām slēdzenēm. Jāvienojas ar kaimiņiem, kas dzīvo vasarnīcu tuvumā, ka viņi ziņos kā jums, tā pašvaldības policijai par aizdomīgām personām pie jūsu īpašuma vai  neierastām situācijām.

Pašvaldības policijas darbinieki uzsver, ka, tieši pateicoties kaimiņu vērībai, ir iespējams operatīvi novērst zādzības privātīpašumos.

Patrulējot piejūras vasarnīcu teritorijās, pašvaldības policija ir pamanījusi, ka bieži vasarnīcu īpašnieki ir devušies projām, pagalmos atstājot dažādus krāsaino metālu priekšmetus. To atstāšana redzamās, nenoslēgtās vietās, var kādu ieinteresēt šīs mantas piesavināties.

Tāpat pašvaldības policija atgādina, ka nekustamais īpašums ir jākopj ne vien brīžos, kad tur atrodaties, bet gan visu gadu un nekustamā īpašuma īpašnieks ir atbildīgs par īpašuma sakoptību. Arī par zāles pļaušanu, lai neveidotos kūla.

Svinot svētkus, ievērosim drošību un ugunsdrošību, neatstāsim bez uzraudzības Adventes vainagos un eglītē iedegtās svecītes, izmantosim drošas elektrisko lampiņu virtenes! Neizmantosim bojātas elektriskās sildierīces, pirms izmantošanas tās vispirms pārbaudīsim! Vislielākā ugunsdrošība jāievēro uguņošanas laikā, izmantojot dažāda ražojuma pirotehniku. Izmantosim tikai sertificētus pirotehniskos izstrādājumus, iepriekš izlasot izmantošanas instrukciju, kas atrodas uz iepakojuma!

Alkoholiskos dzērienus lietosim ar mēru un nevadīsim transportlīdzekļus tā ietekmē! Tā mēs pasargāsim sevi un citus no nelaimes gadījumiem.

 

Dundagas novada pašvaldības policijas
vecākais inspektors Jānis Simsons, inspektors Kārlis Bogdans,
tālr. 26437575

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kārtība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com