Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Koncerts kā dāvana! 20.12.2013. plkst. 13.01

Ventspils mūzikas vidusskolas audzēkņu un pedagogu koncerts «Domas zem sniega klusumā» 15. XII Dundagas Mākslas un mūzikas vidusskolas audzēkņiem, viņu vecākiem, skolotājiem un visiem apmeklētājiem patiesi radīja sirdīs Ziemassvētku prieku un līksmību!

Dundagas Mākslas un mūzikas skolā (DMMS) noslēdzies I mācību pusgads —  ar aktīvu koncertdarbību novada iestādēs mūzikas un dejas nodaļām un ar ļoti daudzveidīgu un plašu audzēkņu darbu ekspozīciju mākslas nodaļai.

Skolotāju ieguldījums un papildu darbs, sagatavojot audzēkņus, lai viņi varētu parādīt savas prasmes uz skatuves un plašākai publikai, ir īpašs. Tāpat kā tas darbs, kas veicams, lai audzēkņus darbus sagatavotu tā, lai varētu piedalīties konkursos un gūt ievērojamus panākumus. Skolotāji, skola lepojas ar jums, jūsu audzēkņiem un kopējiem panākumiem. Liels paldies par jūsu darbu!

DMMS atzinības rakstus par apzinīgu un radošu mācību darbu 2013./14. mācību gada I semestrī saņēma:

Rūta Teibe, Anda Šmēdiņa, Krista Tomsone, Kristers Kuģenieks, Krista Ludevika, Elīza Gerdiņa, Terēza Lepere, Kristīne Ralle, Rasa Kokoreviča, Paula Mazistaba, Žanete Bergmane, Krista Sudmale, Emīls Bogdanovičs, Rihards Hermanis, Ernests Zviedris, Annija Paula Heiberga, Daniēla Damberga, Agnese Bērzkalne, Ralfs Dubovičs, Kristīne Emerberga, Elēna Ozoliņa, Māra Elīza Sila, Niklāvs Krūmiņš, Kārlis Ģērmanis, Kārlis Runcis, Katrīna Liepa, Miks Kehers, Ervins Roderts, Elīna Graudēvica, Ieva Langzama, Jānis Udris, kā arī mākslas nodaļas sagatavošanas klases audzēkņi – Nikola Ansberga, Emīlija Antmane, Ingars Blumbergs, Anna Beāte Bumbiere, Hanna Karlīna Burnevica, Mare Kristīne Hermane, Ieva Kēnigsvalde, Kevins Krasons, Andra Elēna Kravčenoka, Marija Hanna Kristiņa, Keita Kronberga un Paula Betija Rozefelde. Par sekmīgu dalību A. Vānes jauno vokālistu konkursā atzinības rakstu saņēma Annija Valciņa. Apsveicam!

Audzēkņi, izbaudiet brīvdienas! Tiekamies 2014. gada 6. janvārī!

Dundagas Mākslas un mūzikas skola sveic audzēkņus, viņu vecākus, skolotājus un visus novada iedzīvotājus, vēlot priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Linda Celma, DMMS direktores vietniece mācību darbā


 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
«Domas zem sniega klusumā»

Atslēgvārdi
koncerts, mūzika, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com