Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Koncerts «Dzejnieka mīla» 06.04.2017. plkst. 09.48

18. aprīlī plkst. 17.00 pils lielajā zālē koncerts «Dzejnieka mīla».

Dzied baritons Rinalds Kandalincevs, spēlē Endijs Renemanis.

 

Rinalds Kandalincevs

Dziedātājs Rinalds Kandalincevs un pianists Endijs Renemanis aprīlī un maijā aicina uz vācu romantiķa Roberta Šūmaņa kamermūzikas koncertiem. Klausītājiem tiek piedāvāta programma «Dzejnieka mīla», kurā iekļauti divi miniatūru cikli — «Bērnu ainas» un «Dzejnieka mīla».

R. Kandalincevs vokālo mākslu studējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un Norvēģijas Mūzikas augstskolā, piedalījies vairāku operu iestudējumos, bijis solists tādos festivālos kā Senās Mūzikas festivāls Bauskā, Siguldas opermūzikas svētki, Oslo operas festivāls un citos.

E. Renemanis ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Parīzes Schola Cantorum absolvents, virtuozs pianists un iejūtīgs kameransambļu mūziķis, vairāku latviešu komponistu jaundarbu pirmatskaņotājs, kā Riharda Dubras 3. Liepājas klavierkoncerts un citi.

Koncerti notiks 18. aprīlī plkst. 17.00 Dundagas pilī, 20. aprīlī plkst. 18.00 Ventspils Livonijas ordeņa pilī, 6. maijā plkst. 15.00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolā, 9. maijā plkst. 18.00 Liepājas Mūzikas, Mākslas un dizaina vidusskolā.

Māksliniekus atbalsta Ventspils dome, Jūrmalas dome un Jaunās Kultūras māja.

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
koncerts
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com