Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kolkas kokles Maskavā 12.06.2018. plkst. 13.38

Maija beigās Kolkas koklētāju ansamblis kopā ar vīru ansambli no Gaujienas, sieviešu kori no Trapenes un vidējās paaudzes deju kolektīvu no Virešiem devās koncertceļojumā uz Maskavu, lai piedalītos pasākumā Latvijas vēstniecībā, kas veltīts ceļojošajam Latvijas karogam.

Iecerēts, ka līdz 2018. gada nogalei sarkanbaltsarkanais karogs kopā ar īpašu vēstījumu grāmatu apceļos visu pasauli un tajā ikviens Latvijai piederīgs cilvēks tiek aicināts atstāt savu vēlējumu valstij simtgadē.
Maskavā mēs apskatījām Kremli, Sarkano laukumu, Arbata ielu, Ieroču Palātu, braucām ar metro, ar kuģīti pa Maskavas upi! Ieroču Palātā mēs vērojām kā izskatījās seno laiku karietes, kaujas tērpi un ieroči, kuplās kleitas un dažādas rotaslietas, milzīgos zelta traukus un krāšņās Bībeles. Arbata ielā mūs pārsteidza ielu dejotāji, mākslinieki un triku meistari. Mēs uzstājamies Maskavas Latviešu skolā un arī Latvijas Vēstniecībā, karoga svētkos, kopā ar Maskavas latviešu kori «Tālava». Latvijas Vēstniecībā mūs ļoti mīļi uzņēma. Viesnīca kurā mēs uzturējāmies bija labi iekārtots un ļoti mājīgs. Ja radīsies iespēja atgriezties Maskavā, es noteikti gribētu atgriezties tajā pašā viesnīcā. 

Tāpēc šī ir pateicība visiem, kas Maskavas braucienu sadabūja gatavu un\vai tajā piedalījās! Gribu, lai ziniet, ka es to ļoti novērtēju! Nekad neaizmirsīšu pat vistrakākos mirkļus un karstākās dienas. Mazgulētās naktis un visas tās pārbaudes pie robežām bija tā vērtas. Pasaule taču ir jāiepazīst! Tomēr vislielāko paldies es gribu teikt skolotājai Dzintrai Tauniņai par pacietību un mūždienīgu uzmanību, lai ar mums nekas neatgadās. Es ceru, ka viņa vienalga izbaudīja braucienu un vismaz man izlikās nenogurdināma. Un, protams, nekas no šī visa nebūtu tik raibs, ja man līdzās nebūtu manas koklētāju «māsiņas»! Tiešām, paldies jums visām – Marta, Dita, Kate, Elīna, Ieva un Evelīna par atbalstu visa ceļojuma garumā. Šajās dienās jūs man visas tiešām daudz nozīmējāt! Un nobeigumā es saku lielu paldies pilnīgi visiem, kas pat nedaudz ir iesaistījušies, lai viss šis notiktu! Paldies par skaistākajiem mirkļiem manā dzīvē!

Anna Jansone

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Kolkas kokles Maskavā

Atslēgvārdi
Kolka, mūzika, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com