Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kolkā sāksies remontdarbi 18.07.2014. plkst. 15.56

21. VII Kolkā uzsāks būvdarbus projektā Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Dundagas novada Kolkas pagasta Kolkas ciemā.

Šo darbu laikā atjaunos un no jauna izbūvēs vairākas maģistrālo kanalizācijas cauruļvadu līnijas, rekonstruēs kanalizācijas sūkņu stacijas, ierīkos jaunu dzeramā ūdens artēzisko urbumu, kā arī uzbūvēs jaunas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas.

Tā ka lielu projektā paredzēto darbu daļu aizņem cauruļvadu rakšana, šai laikā Kolkā gaidāmas  dažādas izmaiņas satiksmes organizācijā. Uz darbu  brīdi  slēgs atsevišķus ceļus un kustību novirzīs pa apvedceļiem. Līdz ar to iedzīvotājiem nāksies senpierasto maršrutu vietā izmantot apvedceļus. Tāpat šajā laikā Kolkā notiks pastiprināta smagās tehnikas kustība.

Darbus ir plānots pabeigt līdz šī gada decembra sākumam.

Vienlaicīgi arī bruģēs gājēju ietvi posmā DelfīniRožlauki. Arī šo būvdarbu laikā jārēķinās ar zināmām neērtībām. 

Aicinu kolciniekus šo īslaicīgo problēmu un neērtību laikā būt saprotošiem un atsaucīgiem – šādus infrastruktūras uzlabojumus apdzīvotās vietās nav iespējams paveikt  nemanāmi.

Pārvietojoties vai atrodoties tuvu būvdarbu vietām – tranšejām, būvbedrēm, tehnikas darbības zonā –, būsim uzmanīgi paši un jo īpaši mācīsim to bērniem!

Iepazīties ar plānotajām satiksmes organizācijas izmainām.

 

Kolkas pagasta pārvaldes vadītājs Aldis PinkensDalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekts
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com