Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kolkā koncerts «Paldies tev, draugs!» 09.10.2017. plkst. 13.27

29. oktobrī plkst. 15.00 Kolkas tautas namā koncerts «Paldies tev, draugs!»

Koncerts «Paldies tev, draugs» būs neatkārtojams notikums Latvijas koncertdzīvē sava emocionālā un vēsturiskā satura dēļ, kuru nevar un nedrīkst palaist garām. Dzīvojot ikdienā, viens otram līdzās un pat lielā attālumā esot, mēs katrs ar saviem darbiem, domām ietekmējam visdažādākos notikumus un līdzcilvēku likteņus. Izrādās, ka noticis kas īpašs, mūsu acu priekšā, skatoties un klausoties, tautā ļoti iemīlētu un cienījamu dziedātāju, mūziķu uzstāšanos. Tik īpašs, ka par to nevar nepastāstīt! Koncertā «Paldies tev, draugs» uz vienas skatuves satiksies divu paaudžu mākslinieki un caur tautā iemīļotām dziesmām un dzejām izstāstīs neticamu stāstu. Muzikālā stāsta centrā būs harizmātiskais un šarmantais mūziķis, cilvēks orķestris Kaspars Pudniks. Plašākai klausītāju auditorijai pazīstams kā slavenās grupas RIČI dibinātājs un dalībnieks, kā arī mūziklu «Gipsy Baron» un «Gipsy Princess» organizators.

Visīpašākie stāsta līdzautori ir Jānis Krūmiņš no grupas «Apvedceļš» , leģendārais dziedātājs Andris Daņiļenko, apburošā dziedātāja Antra Ozola, saksofonists Māris Trankalis un muzikāli pavadošā grupa.
Koncertā būs iespēja izbaudīt lieliskas, sirdij jau mīļas un pilnīgi jaunas melodijas, muzikāli instrumentālus priekšnesumus, humora pilnas vārdu spēles un filozofiski dziļas dzejas rindas. Koncerts paredzēts visai ģimenei.

Nāciet — mēs jums izstāstīsim stāstu, kas aizrauj elpu! Labu garastāvokli un sajūsmu garantējam!
«Dažkārt mums šķiet, ka esam tumsā — es saku, atveriet acis jaunam stāstam!»

Kaspars Pudniks


Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
Kolka, koncerts, kultūra
Komentāri
Antra Ozola pirms 2316 dienām (28.10.2017. 16:32)

Mēs gaidīsim!!!

Redakcijai jau par šo komentāru ir paziņots
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com