Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kolkā koncerta «Gunāram Meijeram — 60, Mātei Latvijai —100» 18.01.2018. plkst. 12.04

17. februārī plkst. 18.00 Kolkas tautas namā jubilejas koncertprogramma «Gunāram Meijeram — 60, Mātei Latvijai — 100».

Koncertā piedalīsies arī ģitārists Reinis Grīnhofs.

Biļešu cena  iepriekšpārdošanā Kolkas pagasta pārvaldes kasē — 4 €,  pasākuma dienā — 5 €.


 

Latvijas brīvvalsts 100. gadskārtā savu apaļo 60. gadu jubileju svinēs viens no tautā iemīļotākajiem, patriotiskākajiem un oriģinālākajiem izpildītājiem, dziesmu un tekstu autoriem, komponistiem un mūziķiem Gunārs Meijers.

Lai gan visatpazīstamākā no Gunāra Meijera dziesmām ir «Meitene», kurai šogad paliek 25 gadi, tomēr klausītāju sirdis viņš ir iekarojis arī ar skaņdarbiem par dzimteni. «Manai tautai», «Par Latviju», «Rīgai», «Latviešu jūrniekiem», «Par Kurzemi», «Sarauj Latvija» un vēl citas dziesmas ir tās, kas stiprina latviešu tautu un viņu mīlestību par dzimteni, kas pierāda, ka klausītājiem ir tuvas ne tikai mūziķa dziesmas par meitenēm, alu, copi un hokeju, bet arī par mūsu valsti — Latviju.

Apveltīts ar nenoliedzamu talantu, patiesu savdabību un oriģinālu humora izjūtu, komponists ir pievienojis latviešu tautas dziesmu pūrā arī tik pazīstamas un iemīlētas dziesmas, kas noteikti tiks atskaņotas jubilejas koncertos, kā «Ramona», «Par to jau jums nebūs nekas», «Sievietei», «Nakts blūzs», «Tikai tev», «Pingvīnmambo» u.c.

Jubilejas koncertprogramma solās būt emocionāli piesātināta, jo tā sastāvēs no dažādu mūzikas stilu un novirzienu gammas. Tāpat koncertā tiks prezentēts Gunāra Meijera jubilejas albums «Saki man!» ar gaviļnieka rakstīto mūziku un Leona Brieža dzeju.

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
Kolka, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com