Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ķirurģijas iespējas Talsu slimnīcā 01.02.2017. plkst. 15.07

Talsu slimnīcas vadība iegulda pūles jaunu speciālistu atrašanai un pagājušā gada oktobrī piesaistīja 3 jaunus rezidentus, kas pēc studijām sāks darba gaitas tieši Talsu slimnīcā. Savukārt decembrī un šī gada sākumā Talsu slimnīcā uzsākuši darbu divi ķirurgi.

Pacientiem ambulatorās daļas ķirurģijas kabinetā piedāvājam ķirurga konsultāciju, izmeklēšanas plāna sastādīšanu, ārstēšanu, nelielas ķirurģiskās manipulācijas uzņemšanas nodaļā un operācijas vispārējā anestēzijā operāciju zālē. Papildus piedāvājam arī slimības novērošanu dinamikā, kā arī pēcoperācijas agrīnu un vēlīnu aprūpe. Vajadzības gadījumā pacientu nosūtām uz specializētiem izmeklējumiem vai citu speciālistu konsultācijām.

Sākotnēji, pirms vēršanās pie ķirurga, speciālisti iesaka doties pie ģimenes ārsta vai ārsta speciālista, kas konsultēs par vajadzīgajām diagnostikas metodēm un, ja vajadzēs, nosūtīs uz ķirurga konsultācijām.

Talsu filiāles ķirurgi dr. Stabiņa un dr. Gailums iesaka vērsties pacientiem slimnīcas ambulatorās daļas ķirurģijas kabinetā pēc konsultācijas ar šādām problēmām:

  • vēdera sienas trūces, diafragmas, barības vada trūces;
  • aknu, žultsceļu un aizkuņģa dziedzera slimības;
  • barības vada, kuņģa un 12 pirkstu zarnas slimības;
  • tievo un resno zarnu slimības;
  • dažādu lokalizāciju onkoloģiskas slimības;
  • akūtas un hroniskas sāpes vēderā;
  • šādi simptomi vai to kopums: ēstgribas izmaiņas, dedzināšana, slikta dūša, vemšana, vēdera izejas traucējumi, svara zudums u.c.;
  • mīksto audu veidojumi;
  • akūtas un hroniskas brūces, čūlas, izgulējumi.

 

Ambulatorās daļas ķirurgi dr. Stabiņa un dr. Gailums papildus vēlas piebilst, ka nekonsultē tādas pataloģijas kā vairogdziedzera slimības, asinsvadu slimības — aterosklerozi, vēnu patoloģiju, kā arī kaulu, locītavu slimības, to skaitā muguras sāpes.

Plašāka informācija par slimnīcā sniegtajiem pakalpojumiem un veselības aprūpes aktualitātēm pieejama mājas lapā www.ziemelkurzemesslimnica.lv.


Informāciju sagatavoja
Viola Grinvalde,
SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com