Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aptauja par Kalna dārza tiltiņu (papildināts) 11.10.2019. plkst. 13.17

Dundagas novada pašvaldība rīko aptauju, lai noskaidrotu novada iedzīvotāju un viesu viedokli par  Eiropas Savienības fondu un Dundagas novada pašvaldības finansētu projektu «Pieejas nodrošināšana Kalna dārzam», kura rezultātā taptu gājēju tiltiņš.

Paldies par pirmajām 560 atbildēm!

Aptaujas anketu publicējam atkārtoti. Šoreiz tā pieejama tikai norādot e-pasta adresi. 

Dundagas dīķī esošā saliņa «Kalna dārzs-pilskalns» (turpmāk tekstā «saliņa») ir valsts nozīmes arheoloģijas piemineklis. Pilskalns ar apmēram 40 m platu, 7 m dziļu grāvi atdalīts no 13. gs. celtās Dundagas viduslaiku pils. Lai nokļūtu uz saliņu, pāri grāvim bija ierīkots tiltiņš, no kura uz objekta piegulošās teritorijas veda betonētas kāpnes. Saliņa ir kultūras mantojuma un vēstures ekspertu atzīta, ļoti populāra un iecienīta Dundagas novada iedzīvotāju, viesu, vietējo un ārvalstu tūristu apmeklējuma vieta. Lai gan vieta atrodas pašā pagasta sirdī, tās unikalitāte ir izbaudāmais miers, klusums, dabas tuvums, senās liepu alejas harmoniskais raksturs.

Diemžēl burvīgā ainava, potenciālo pasākumu norises vieta ir kļuvusi nepieejama plašai sabiedrībai. Aizvien pieaug vietējo iedzīvotāju un viesu interese par saliņu kā savu laulības ceremonijas noturēšanas, kā arī dažādu citu privātu un publisku pasākumu sarīkošanas vietu. Katru vasaru pilī tiek rīkotas dažādas radošās nometnes, organizētāji izrādījuši lielu interesi par saliņu kā par nodarbību vai atpūtas vietu.

Lai nodrošinātu organizētu, drošu, dabu un tās unikālo vērtību saudzējošu piekļuvi saliņai, nepieciešams izbūvēt gājēju tiltu. Ar projekta ietvaros gājēju tilta izbūvi saliņa kļūs publiski pieejama ikvienam interesentam, nodrošinot drošu un vidi saudzējošu pārvietošanos, kā arī tiks radīta unikāla, mainīga un transformējama pasākumu norises vieta.

 Pilna informācija par projektu http://novads.dundaga.lv/avize/d248_20191007.pdf .

Aptaujas anketa

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
aptauja, LEADER
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com