Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Jauno satiksmes dalībnieku forums 2015» Talsos 16.04.2015. plkst. 08.33

16. IV Talsos «Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2015» sacensībās piedalījās komandas no Dundagas, Talsu un Rojas novada skolām.

Jau 22. gadu Ceļu satiksmes drošības dienests (CSDD) skolēniem rīko īpašas sacensības, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošībā. Visiem dalībniekiem būs jāparāda savas teorētiskās un praktiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, jāprot sniegt pirmā palīdzība, jāpārzina velosipēda tehniskā uzbūve, kā arī jāveic dažādi praktiskie uzdevumi velosipēda vadīšanā.

Kā ierasts, sacensības norisināsies trīs kārtās  notiek dažādos Latvijas novados no 10. IV līdz 27. V. Pieteikšanās nākamajām pirmās kārtas sacensībām un norises grafiks atrodams CSDD satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem: http://www.berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/reg/konkursi.

Latvijas fināfinālsacensības paredzētas 5. un  6. VI, un tajās piedalīsies komandas, kas ieguvušas augstāko novērtējumu sava reģiona pirmās kārtas sacensībās un kurās ir trīs puiši un trīs meitenes. Savukārt trešā kārta jeb Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensības notiks Austrijā, Vīnē, no 3. līdz 6. IX un tajās piedalīsies Latvijas uzvarētājkomanda, kas sacentīties par Eiropas labākās komandas titulu.

 

Sīkāka informācija par pasākumu, rakstot uz e-pastu velo@parstipru.lv

 

Elīna Gārbena,
e-pasts: elina@stipriem.lv,

mob. tel. 26135134.


 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kārtība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com