Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Jauno mūziķu panākumi 20.03.2015. plkst. 09.15

Pavasaris Dundagas Mākslas un mūzikas skolai atnesis prieku un gandarījumu par paveikto — godalgotas vietas jaunajiem mūziķiem.

3. III Jelgavā reģionālajā atlases skatē Kolkas pamatskolas pūtēju orķestris ar 37,16 punktiem ieguva II pakāpes diplomu pūtēju orķestru skatē un ar 30,66 punktiem III pakāpes diplomu pūtēju orķestru defilē skatē. Līdz ar to ir nopelnīta iespēja piedalīties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos! Esam gandarīti, ka šajā panākumā savu artavu devuši arī Dundagas mūzikas nodaļas audzēkņi — Kārlis Gerdiņš, Ģirts Treinovskis (skolotājs Jānis Cirvelis), Krista Ludevika  un Agnese Bērzkalne (skolotāja Linda Pavlovska).

10. III Saldū X Starptautiskajā Kurzemes un Žemaitijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkursā mums divas III vietas — skolotāja Jāņa Cirveļa audzēkņiem Kristeram Kuģeniekam (3. klase) un Ģirtam Treinovskim (6. klase), koncertmeistare  — skolotāja Dace Šmite.

11. III Jelgavā reģionālajā skatē Kolkas mūzikas nodaļas koklētāju ansamblis ieguva II pakāpes diplomu A grupā ar 33,25 punktiem, skolotāja Dzintra Tauniņa.

Apsveicam Dundagas un Kolkas jaunos mūziķus un kolektīvu vadītājus Jāni Cirveli un Dzintru Tauniņu, kā arī koncertmeistari Daci Šmiti ar panākumiem!

Linda Celma, DMMS direktores vietniece mācību darbā

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
mūzika, skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com