Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

E-grāmatas bibliotēku lasītājiem 16.01.2019. plkst. 16.34

Jauna iespēja bibliotēku lasītājiem no šī gada bibliotēku lasītājiem iespējams izmantot jaunu pakalpojumu — «Trešā tēva dēla e-grāmatu bibliotēku». Tagad reģistrētajiem pašvaldību publisko bibliotēku lietotājiem ir iespēja bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.

Šobrīd lasītājiem piedāvā vairāk nekā simts «Zvaigznes ABC» izdevumus (galvenokārt daiļliteratūru) — gan latviešu literatūras klasiku (Apsīšu Jēkabs, Jānis Ezeriņš u. c.), gan mūsdienu autoru darbus, kas iemantojuši lasītāju atzinību. To skaitā ir Vladimira Kaijaka «Enijas bize», «Zem Marsa debesīm», «Nārbuļu dēli» un «Mantinieki», kas pamatā populārajam televīzijas seriālam «Likteņa līdumnieki», tāpat kinorežisora Aivara Freimaņa «Katls», Ingunas Baueres biogrāfiskie romāni, latviešu fantāzijas un detektīvžanra sacerējumi.

Reģistrēšanās notiek vietnē https://3td.lv, kur sākumlapas augšējā joslā jāizvēlas iespēja Reģistrēties. Ja līdz šim lasītājam nav lietotājvārda un paroles e-kataloga izmantošanai, tad lasītājam jāvēršas savā bibliotēkā to saņemšanai! E-grāmatas lasīšanai paredzētais termiņš ir divas nedēļas, pēc kura grāmata vairs nav pieejama lasītājam. E-grāmatu saņemšanai noteikts šāds ierobežojums — lasītājs nevar saņemt vienlaicīgai lasīšanai vairāk kā divas e-grāmatas. E-grāmatas lasīšana nav pieejama lasītājam, ja bibliotēkā nav laikus atdotas visas izsniegtās grāmatas. Šo iespēju Valsts vienotajā bibliotēku informācijas sistēmā nodrošina Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar SIA «Tieto Latvia».

Ruta Emerberga

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com