Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izvirzi pretendentu Talsu novada pašvaldības apbalvojumiem! 12.09.2023. plkst. 16.07

Ik gadu iedzīvotāji aicināti izvirzīt pretendentus Talsu novada pašvaldības augstākajiem apbalvojumiem, kas tiek pasniegti Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā. Arī šajā gadā Talsu novada pašvaldība gaidīs iedzīvotāju ieteiktus cilvēkus vai organizācijas, kas pelnījušas īpašu pateicību novada mērogā.

Pretendentus Talsu novada pašvaldības apbalvojumiemTalsu novada Izcilības balva”,Talsu novada Atzinības balva” unTalsu novada Goda balva” piešķiršanai var izvirzīt Talsu novada pašvaldības amatpersonas, Talsu novada pašvaldības iestādes, Talsu novadā reģistrētās juridiskās personas, personas, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Talsu novadā vai kurām Talsu novadā pieder nekustamais īpašums, fiziskas personas, kuras Talsu novada teritorijā veic uzņēmējdarbību vai strādā algotu darbu, un Talsu novada iedzīvotāju grupas.

ApbalvojumuTalsu novada Izcilības balva” piešķir par izciliem un nozīmīgiem sasniegumiem, kas nesuši Talsu novada vārdu valstī un pasaulē. ApbalvojumuTalsu novada Atzinības balva” piešķir par būtiskiem nopelniem Talsu novada Attīstībā, saimnieciskajā darbībā, veselības aizsardzībā, kultūras, sporta, izglītības, sabiedriskajā un starptautiskajā darbībā, vai citās novadam nozīmīgajās jomās. ApbalvojumuTalsu novada Goda balva” piešķir par augsti profesionālu, godprātīgu, brīvprātīgu darbu kādā nozarē, novada vides vizuālā vai pozitīvā tēla veidošanā, vai mūža ieguldījumu novadam nozīmīgās jomās.

Iesniegumi par pretendentu izvirzīšanu apbalvojumuTalsu novada Izcilības balva” unTalsu novada Atzinības balva” piešķiršanai ir adresējami Talsu novada pašvaldības Apbalvojuma izvērtēšanas komisijai.

Iesniegumi par pretendentu izvirzīšanu apbalvojumaTalsu novada Goda balva” piešķiršanai ir adresējami attiecīgās Talsu novada pašvaldības pilsētas un pagasta pārvaldes Apbalvojumu komisijai.

Iesniegumi par pretendentu izvirzīšanu apbalvojumu piešķiršanai Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītajos svinīgajos pasākumos, kas tiek organizēti Talsu novada pilsētās un pagastos, ir iesniedzami līdz 2023. gada 29. septembrim Talsu novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Kareivju ielā 7, Talsos vai jebkurā no Talsu novada pašvaldības pilsētu un pagastu pārvaldēm, vai nosūtot pa pastu, vai elektronisko pastu uz pasts@talsi.lv, pirms tam tos parakstot ar elektronisko parakstu.Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com