Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izstrādās Dundagas novada teritorijas plānojuma 3. redakciju 06.12.2017. plkst. 13.33

Dundagas novada domes  2017. gada 24. novembra sēdē ir nolemts pilnveidot Dundagas novada teritorijas plānojuma 2. redakciju un Vides pārskatu.

Plānojuma jauno redakciju pilnveidos atbilstoši institūciju atzinumiem un publiskās apspriešanas rezultātiem. Pēc dokumenta sagatavošanas atkārtoti tiks noteikts publiskās apspriešanas laiks, kad  iedzīvotāji varēs iepazīties ar dokumentu un sniegt savus priekšlikumus, bet institūcijas sagatavot atzinumus.

Viena no būtiskākajām lietām, kuru nepieciešams precizēt teritorijas plānojuma 3. redakcijā ir saistīta ar Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes krasta kāpu aizsargjoslas noteikšanu. Nosakot krasta kāpu aizsargjoslas platumu un iezīmējot to grafiskajā daļā nepieciešams ņemt vērā piekrastē konstatētos biotopus, kā to nosaka Aizsargjoslu likums. Lai pārrunātu šo jautājumu, pašvaldības pārstāvji jau ir tikušies ar Reģionālās vides pārvaldes un Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāvjiem.

Plānojuma jaunajā redakcijā papildus izskatīs jautājumu, kas attiecas uz nekustamo īpašumu izmantošanu kultūras pieminekļu un to aizsardzības zonu teritorijās, atsevišķu nekustamo īpašumu izmantošanu, kā arī jautājumu par vēja elektrostaciju attālumiem līdz dzīvojamām mājām.

Sanāksmes par saņemtajiem teritorijas plānojuma priekšlikumiem un atzinumiem protokols

 

Lauris Laicāns,
Dundagas novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs,
tel. 63237857, mob. tel. 28693477,
e-pasts: lauris.laicans@dundaga.lv

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com