Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izsludināts NVO projektu pieteikumu konkurss ģimenes pasākumu atbalstam 17.02.2021. plkst. 09.59

Sabiedrības integrācijas fonds izsludinājis atklātu projektu pieteikumu konkursu nevaldības organizācijām (NVO) «Ģimenei draudzīgas vides veidošana», lai īstenotu pasākumus ģimenisku vērtību godināšanai visā Latvijā. Programmā pieejamais finansējums organizācijām no valsts budžeta programmas «Ģimenei draudzīga pašvaldība» ir 170 000 €.

«Augšana ģimeniskā vidē, kur tiek koptas un attīstītas tradīcijas, ir būtisks pamats laimīgai bērnībai un saliedētai sabiedrībai. Lai veicinātu vecākiem un bērniem draudzīgas vides attīstību Latvijas pašvaldībās, programmas ietvaros tiks nodrošināts atbalsts nevaldības organizāciju iniciatīvām un sabiedrības līdzdalības veicināšanai, vienlaikus sekmējot ģimeņu atbalsta politikas jautājumu risināšanu pašvaldībās», skaidro Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

Programmā ir plānots atbalstīt projektus, kuri ietver darbības virzienus:

  • «Pasākumi bērniem, t.sk. nometņu rīkošana, ģimenisku vērtību godināšanai»: pieejamais finansējums ir 100 000 €. Vienam projektam minimālais finansējums ir 1 500 €, maksimālais finansējums ir 10 000 €.
  • «Pasākumi ģimenisku vērtību godināšanai»: pieejamais finansējums ir 70 000 €. Vienam projektam minimālais finansējums ir 1 500 €, maksimālais finansējums ir 7 000 €.

Pasākumi ģimenisku vērtību godināšanai ir pasākumi ģimenēm un tās locekļiem neatkarīgi no vecuma un statusa ģimenē — atzīmējamās dienas, t.sk. Tēva, Mātes, Ģimeņu diena, dažādas nometnes, neformālās izglītības pasākumi, kultūras, sporta vai atpūtas u.c. pasākumi.

Vienā projekta pieteikumā var paredzēt darbības un izmaksas vienlaikus abiem atbalstāmajiem darbības virzieniem, kopumā nepārsniedzot vienam projekta iesniedzējam pieejamo maksimālo finansējumu 15 000 €. Projekta iesniedzējs konkursā var iesniegt tikai vienu projekta pieteikumu ar neierobežotu skaitu pasākumu. Programmas finansējums veido 100% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2021. gada 8. marta plkst. 12.00. Lai saņemtu eksperta konsultācijas par projektu pieteikumu sagatavošanu, projektu pieteicēji tiek aicināti sūtīt savus jautājumus uz adresi konkursi@sif.gov.lv, norādot atsauci uz projektu konkursu.

Ar pilnu projektu konkursa dokumentāciju iepazīties iespējams tīmekļa vietnē sif.gov.lv.

 

 

Zane Jēkabsone,
Sabiedrības integrācijas fonda sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com