Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izsludināts jauns projektu konkurss 18.12.2018. plkst. 08.28

Biedrība «Ziemeļkurzemes biznesa asociācija» izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 4. kārtu Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam apakšpasākuma 19.2. «Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju» aktivitātē 19.2.1. «Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas».

Projektu iesniegumus pieņems no 2019. gada 18. janvāra līdz 18. februārim

Sludinājuma kopsumma ir 460 000 €.

Projektu darbības teritorija: Dundagas novads, Ventspils novads un Talsu novada Īves, Lubes un Valdgales pagasts.

Projektu  īstenošanas termiņš infrastruktūras (būvniecības) projektiem ir 2 gadi, bet pārējiem projektiem — 1 gads no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu.

Projektu mērķis veicināt sīko, mazo un vidējo uzņēmējdarbību laukos. Paredzēts atbalstīt jaunu uzņēmumu veidošanos un esošo darbības uzlabošanu un paplašināšanu nelauksaimnieciskās darbības jomās. Atbalsts esošiem mājražotājiem un jauniem darbības uzsākšanai. Ieguldījumu atbalsts paredzēts būvniecībā, iekārtu un aprīkojuma iegādē, ar sabiedriskām attiecībām saistītām izmaksām un personāla kvalifikācijas paaugstināšanā. Vietējās lauksaimniecības produkcijas realizācijas vietu izveide iespējama arī republikas nozīmes pilsētās, izņemot Rīgu.

Maksimālā attiecināmo izmaksu summa vienam projektam ir 50 000 € no projekta attiecināmo izmaksu summas, bet infrastruktūras projektiem, ja ieguldījumi būvniecībā ir vismaz 70%, — 100 000 €.

Sīkākas ziņas un noteikumus skatiet pilnajā paziņojuma tekstā lapā ziemelkurzeme.lv.

Kontaktpersonas:

 

Gunta Abaja,
biedrības «Ziemeļkurzemes biznesa asociācija» koordinatore 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com