Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izsludināta projekta konkursa «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem» 2. kārta 03.08.2020. plkst. 11.28

Dundagas novada pašvaldība no 2020. gada 3. augusta līdz 31. augustam izsludina pieteikšanās 2.kārtu projektu konkursam «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem».

Konkursa mērķis ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un iniciatīvu īstenošanu novadā, veicinot iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību, risinot dažādus jautājumus, sekmējot viņu dzīves kvalitātes uzlabošanu, kā arī veicinot sadarbību starp pašvaldību un pretendentiem.

Uz otro kārtu pieejamais kopējais finansējums ir 3 282,52 eiro, bet vienā pieteikumā pieprasītais finansējuma apmērs nedrīkst pārsniegt 1 000,00 eiro. Projekta pieteikumu var iesniegt biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācija, kurām līdz šim finansējums nav piešķirts. Pašvaldība turpina mudināt iedzīvotājus iesaistīties vides kopšanā un vietējās tautsaimniecības attīstībā, tāpēc pretendenti var pieteikt projektus par rīcības virzieniem «Vide» un «Tautsaimniecība».

Projektu pieteikumi jāiesniedz pašvaldībā Pils ielā 5-1, Dundagā un Kolkas pagasta pārvaldē «Brigās», Kolkā, slēgtā aploksnē ar norādi «Vietējo iniciatīvu projektu konkursam», vai arī  elektroniski, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, sūtot uz e-pastu dome@dundaga.lv.

 

Pieteikumi jāiesniedz noteiktajā termiņā un atbilstoši konkursa nolikumam. Lai piedalītos konkursā, jāiesniedz:

  1. projekta pieteikums;
  2. projekta izmaksu tāme;
  3. saskaņojums ar nekustamā īpašuma īpašnieku, ja projektu paredzēts īstenot pretendentam nepiederošā īpašumā;
  4. citi dokumenti, kurus pretendents uzskata par būtiskiem projekta izvērtēšanā.

 

Vēršam uzmanību:

  • projekta apstiprināšanas gadījumā visām aktivitātēm jābūt īstenotām līdz 2020. gada 15. novembrim;
  • projekta iesnieguma dokumentācijai pievienojamas vismaz 2 (divas) cenu aptaujas, kur atspoguļotas visas veicamo darbu pozīcijas.

 

Plašāka informācija — projektu konkursa nolikums, pieteikuma veidlapa un citi dokumenti par projektu konkursu atrodama pašvaldības interneta vietnē www.dundaga.lv sadaļā Vietējo iniciatīvu projekti.

 

Papildu informācija par pieteikuma sagatavošanu pieejama, sazinoties ar Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāju Diānu Kristiņu (e-pasts: diana.kristina@dundaga.lv).

 

Diāna Kristiņa,
Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
Vietējo iniciatīvu projekti, projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com