Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izsludināta pieteikšanās projektu konkursam «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem» 02.07.2014. plkst. 16.11

Dundagas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos projekta konkursam «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem».

Nolikumu projektu konkursam apstiprināja ar Dundagas novada domes 27.03.2014. sēdes lēmumu nr. 60 2.§ «Par pašvaldības finansējuma piešķiršanas kārtību dažādu projektu un pasākumu realizācijai», bet tā realizācija bija paredzēta 2015. gadā.

Lai Dundagas novada pašvaldības projektu konkursu realizētu 2014. gadā, Dundagas novada dome 26.06.2014. sēdē ar lēmumu nr.159 izsludināja projektu konkursu, savukārt ar lēmumu nr. 170 izdarīja grozījumus nolikumā.

Projekta konkursu mērķis ir sekmēt saimniecisko darbību Dundagas novadā, atbalstot Dundagas novada vietējo iniciatīvu projektus, kas popularizē novadā kultūrizglītības, sporta un brīvā laika, pašnodarbinātības un  vides sakopšanas aktivitātes, kā arī iedzīvotāju iesaistīšanos tajās.

Projekta iesniedzējs var būt jebkura iedzīvotāju grupa, gan reģistrēta, gan nereģistrēta, ar to saprotot gan fiziskas personas, gan sabiedriskas organizācijas: interešu grupas, biedrības, klubus, fondus, draudzes u.c., kas darbojas vai vēlas darboties  Dundagas novadā vai kuru darbība ir saistīta ar Dundagas novada vērtību daudzināšanu.

Lūdzam iepazīties ar konkursa nolikumu, izvērtēt savas aktivitātes atbilstību tam un Izdrukātu un parakstītu pieteikumu līdz 31. VII vienā eksemplārā iesniegt pašvaldības kancelejā, Pils ielā 5-1, Dundagā,   kā arī nosūtīt elektroniski uz e-pastu: attistibas.nodala@dundaga.lv.

Lejuplādējamie faili

Pašvaldības projektu konkursa «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem» nolikums

Dundagas novada domes 26.06.2014. sēdes lēmums nr. 170 (sēdes protokols nr. 9, 18.§)

Projekta pieteikuma veidlapa (1.pielikums)

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekts, līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com