Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izremontēts rentgena kabinets 24.04.2017. plkst. 11.08

21. aprīlī SIA Dundagas veselības centrs svinīgi atklāja izremontēto rentgena kabinetu.

Ar sarkanas lentītes pārgriešanu un īsām uzrunām atklāja kabinetu, kas tagad var lepoties ar jaunu grīdu, gaišām sienām un griestiem. Izremontēta arī blakus telpa, ko izmantos gan rentgena, gan veļas mājas vajadzībām.

Domes priekšsēdētājs Gunārs Laicāns ievadvārdos vispirms pateicās Aldonam Zumbergam, kas, būdams viens no Dundagas Veselības centra klientiem un arī rentgena kabineta apmeklētājiem, pievērsis pārējo deputātu uzmanību, ka rentgena kabinetā grīda savu mūžu sen kā nokalpojusi. Pēc tam to uzsvērusi arī izpilddirektore Zinta Eizenberga. Sākotnējā tāme gan nav bijusi precīza, tāpēc vajadzējis rast papildfinansējumu. «Liels prieks, ka mūsu pašu uzņēmējs Jānis Mauriņš ar savu brigādi ātri un kvalitatīvi izremontējis šo un blakus telpu. Paldies!» sacīja priekšsēdētājs.

SIA Dundagas Veselības centrs valdes locekle Agita Vāgenmeistare sacīja pateicību visiem kopā un katram atsevišķi. Aldonam par jautājuma ierosināšanu, izpilddirektorei un deputātiem par izpratni un labo gribu, Būvvaldei, kuras cilvēki ir savā vietā un izprot stāvokļa nopietnību, savukārt par Jāni Mauriņu mājasmāte sacīja: «Tas ir meistars, kuram es uzticētu remontēt pilnīgi visu!»

Arī Z. Eizenberga pauda prieku par šo kopdarbu, kas padarīts ļoti labi, ātri, apmēram vienā mēnesī un izmaksājis 11 375 eiro. «Kad rudenī dalījām budžeta naudu rīcībām, tad Aldons Zumbergs norādīja uz šādu vajadzību. Taisnība, sākumā šķita, ka darbs prasīs mazāku naudu, jo nebija pareiza tāme. Labi, ka bija finanšu rezerve no lifta projekta, ko varējām likt lietā. Prieks, ka deputāti saprata šo vajadzību un darbs raiti notika. Tagad visi varam novērtēt gan rentgena kabinetu, gan blakus veļas mājas telpu, kurā remonta laikā nojauca veco krāsni. Ceru, ka uzsāktā sadarbība turpināsies un kopā ar Jāni īstenosim vēl dažus labus darbus!»

Alnis Auziņš

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com