Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izrāde bērniem «Noslēpumu sala» 06.02.2019. plkst. 14.28

1. martā plkst. 10.00 Dundagas pilī viesosies radošā apvienība «Teātris un es» ar interaktīvu piedzīvojumu izrādi bērniem «Noslēpumu sala».

Režisors: Armands Ekštets.
Izrādes garums: 1 stunda.
Žanrs: piedzīvojumu izrāde bērniem.
Izrādes mērķu auditorija: bērni pirmsskolas un sākumskolas vecumā.
Izrādē piedalās: Armands Ekštets vai Inta Bankoviča, Gerda Dinsberga vai Helēna Vasiļevska.
Biļetes cena: 2,00 €.

Izrāde ir neparasts piedzīvojums ar dažādiem interesantiem pavērsieniem, aizraujošām darbībām un mīklu minēšanu. Tajā tiks atklāti dažādi noslēpumi un sajaukta karte, bet sekojot slepenām norādēm izrādes varoņi atkal nokļūs uz pareizā ceļa un atradīs pirātu noslēptos dārgumus.

«Noslēpumu sala» ir jautra un izzinoša izrāde bērniem, kurā izrādes varoņi interaktīvi iesaista mazos skatītājus. Izrādes laikā bērni tiek ierauti aizraujošā piedzīvojumu pasaulē, kurā kopā ar izrādes varoņiem atrisina dažādus aizraujošus uzdevumus. Tā ir vēl viena iespēja uzzināt interesantus faktus – matemātikā, dabaszinībās, vēsturē, literatūrā un citās zinībās. Izrāde ir veidota tā, lai būtu interesanta gan pirmskolas, gan sākumskolas vecuma bērniem.

«Noslēpumu salas» piedzīvojums: Vistiņa ir atradusi īstu apslēpto dārgumu karti. Tagad tikai piedzīvojumi var sākties! Nu jādodas bagātības meklēt uz Noslēpumu salu! Bet, ak, kāda nelaime – tur dārgumus apsargā pirātu kapteiņa palīgs Papagailis. Drosmīgā vistiņa sastapsies ar dažādiem šķēršļiem, izrādīs apbrīnojamas zināšanas, atjautību un neatlaidību. Viņai kopā ar bērniem būs jāatrisina aizraujošus uzdevumus, savādāk dārgumus neatrast!


 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
pils, izrāde, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com