Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izmaiņas novadā ārkārtējās situācijas laikā (papildināts pirmdien, 30. III, plkst. 9.20) 30.03.2020. plkst. 09.18

Lai ierobežotu koronavīrusa izplatību Dundagas novadā, papildus valstī noteiktajiem ierobežojumiem Dundagas novada pašvaldība ir ieviesusi papildu ierobežojumus.

Tiek atcelti un aizliegti visi Dundagas novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību organizētie pasākumi, sporta sacensības. Tiek aizliegti pasākumi pašvaldības telpās, kur pašvaldība ir iznomātājs.

Pašvaldību iestādes un struktūrvienības pēc iespējas vairāk izmantos elektroniski pieejamos pakalpojumus, interesējošos jautājumus risinās attālināti, un tikai galējas nepieciešamības gadījumā pieņems klientus klātienē.

(Papildināts ar ziņu, ka Dundagas veselības centrā  no 27. marta uz laiku nesniedz dienas stacionāra pakalpojumus). 

Pašvaldības policija valsts ārkārtējās situācijas laikā ir sasniedzama, zvanot uz  numuriem 20273535 un 26437575.

Grāmatvedība no 16. marta līdz 14. aprīlim apmeklētājus nepieņems un skaidras naudas darījumus neveiks. Bezskaidras naudas darījumi notiks līdzšinējā kārtībā. Lūdzu izmantojiet interneta vietnē www.dundaga.lv minētos norēķinu rekvizītus.

Neskaidrību gadījumā ierastajā darba laikā sazinieties pa telefonu 63237514  vai e- pastu edite.irbe@dundaga.lv.

Attīstības un plānošanas nodaļa no 16. marta līdz 14. aprīlim apmekētājus nepieņems.

Saziņa ar darbiniekiem varēs notikt pa e-pastu apn@dundaga.lv un telefoniski 63237857, 28693477.

Būvvaldes speciālisti konsultācijas sniegs telefoniski un elektroniski. Aicinājums savus jautājumus sūtīt uz e-pastu buvvalde@dundaga.lv.

Sociālais dienests no 16. marta līdz 14. aprīlim strādās pēc iespējas attālināti. Klientus klātienē pieņems tikai izņēmuma gadījumos. Pie dienesta ieejas durvīm ir izvietota informācija par esošo situāciju, kā arī norādīts telefona numurs uz kuru zvanīt nepieciešamības gadījumā.

Saimnieciskais dienests.

Darbinieki turpina administratīvo un organizatorisko darbu kā ierasts. Nenotiek apmeklētāju apkalpošana klātienē. Saziņa tikai telefoniski 26563742.

Dundagas Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC) no 13. marta līdz 14. aprīlim pārtrauc klientu apkalpošanu klātie ē. Aicinām iedzīvotājus izmantot e-pakalpojumus Valsts pārvaldes portālā www.latvija.lv (pabalstu pieteikšana, dzīvesvietas deklarēšana, izziņas no valsts reģistriem, gada ienākumu deklarāciju u.c.), vai nepieciešamo pakalpojuma izpildi, ja  iespējams  pagaidām atlikt.

Dundagas VPVKAC speciāliste apkalpos klientus attālināti sniedzot konsultācijas gan telefoniski, gan elektroniski. Ko takti formācija saziņai ar Dundagas VPVKAC zvanot pa telefona numuriem 66954817, 29181093, e-pasts: dace.kurpniece@dundaga.lv.

 

Izglītības iestādes

Pirmsskolas izglītības iestāde «Kurzemīte» 

 • Līdz 14.aprīlim pirmsskolas izglītības iestādēs darbosies tikai dežūrgrupas.
 • Ārkārtas situācijā bērnu uz dežūrgrupu vest tikai, ja nav iespējamas citas pieskatīšanas iespējas.
 • Vecākiem tādā gadījumā jāraksta apliecinājums, ka bērns ir vesels, nav kontaktējies ar vīrusa slimniekiem un nav bijis vīrusa skartās teritorijās pēdējo 14 dienu laikā.
 • Apliecinājuma paraugs pieejams grupās.
 • Dežūrgrupā ir dažāda vecuma bērni.
 • No 16. līdz 25. martam iestādi vidēji dienā apmeklēja 10 bērni.
 • No 30. marta PII «Kurzemīte» darbosies divas dežūrgrupas. Dežūrgrupas darbosies Mārītes un Skudriņas grupu telpās.
 • Vecākiem ir nosūtīta informācija par attālināto mācīšanos pirmsskolas vecuma bērniem mājas apstākļos. 5–6 gadus veciem bērniem ir iespēja saņemt sagatavotas mapes ar mācību materiāliem, iepriekš piezvanot uz tālruni 29245414. Uzdevumi pildāmi brīvprātīgā kārtā un pēc saviem ieskatiem.


Dundagas Mākslas un mūzikas skola pārtrauc interešu izglītības programmu mācību procesu.

Profesionālās ievirzes izglītībā mācību process no 23. marta notiks attālināti, ar izglītojamajiem sazināsies audzinātāji un specialitāšu pedagogi. Jāseko informācijai e-klasē.

Vecāku līdzfinansējums par šo laika periodu netiks aprēķināts.

Apzinot situāciju un konstatētos pastāvošos riskus, pedagoģiskais personāls un vadītāja vietnieki strādās attālināti.

Izglītības iestādē atcelta apmeklētāju pieņemšana, sazināties var attālināti, izmantojot e-pastu vai telefonu.

Bērnu dienas centrs «Mājas» apmeklētājiem slēgts līdz 14. aprīlim. Darbinieki turpina administratīvo un organizatorisko darbu.

Dundagas vidusskolā un Kolkas pamatskolā — mācību process izglītības programmu un interešu programmu īstenošanai laikā no 23. marta līdz 14. aprīlim (kamēr noteikta ārkārtēja situācija valstī) notiks attālināti.

Kolkas pamatskola pirmsskolas izglītību nodrošina dežūrgrupā, kuru apmeklē bērns, ja vecāks iesniedzis atbilstošu iesniegumu.

Kultūras iestādes

Novada bibliotēkas lietotājus turpmāk apkalpos bezkontakta režīmā.

No 17. marta aicinām bibliotēkas apmeklētājus būt saprotošiem un ievērot piesardzības pasākumus, un bez nepieciešamības uz bibliotēku nenākt!

Bibliotēkā tiek pārtraukti  datorpakalpojumi.

Grāmatu atgriešana bibliotēkā notiek speciāli tam paredzētās vietās.

Grāmatu izsniegšana notiek tikai grāmatas iepriekš pasūtot:

 • Dundagas novada Centrālā bibliotēka (darba dienās no plkst. 09.00 līdz 17.00) – biblioteka@dundaga.lv tel.63232268, mob.26484194,
 • Kaļķu bibliotēka – kalki@dundaga.lv tel. 63200897, mob. 26267574 (diemžēl Kaļķu ciemā ir ļoti slikts pārklājums un ir sarežģīti sazvanīt bibliotēku),
 • Kolkas bibliotēka – kolka_bibl@i box.lv  tel. 63276476,
 • Mazirbes bibliotēka – mazirbe_bibl@i box.lv tel. 28656760,
 • Vīdales bibliotēka – vidale@dundaga.lv tel. 63254309,
 • Autorizētiem lietotājiem arī IT ALISE sistēmā.

Bibliotēkas darbinieki sazināsies ar jums telefoniski un informēs par pasūtīto grāmatu saņemšanas iespējām.

Papildus iespējams izmantot e-grāmatu bibliotēku: www.3td.lv

 

Dundagas Kultūras pils, Brīvā laika pavadīšanas centrs, Kubalu skola-muzejs un Tūrisma i formācijas centrs ir slēgti apmeklētājiem līdz 14. aprīlim. Ir atcelti visi plānotie pasākumi, amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi. Ir slēgta naktsmītne. Darbinieki turpina administratīvo un organizatorisko darbu kā ierasts, taču nenotiek apmeklētāju apkalpošana klātienē. Visi var sazināties pa tālruni vai elektroniski:

 

Kolkas Lībiešu saieta nams ir slēgts apmeklētājiem līdz 14. aprīlim. Ir atcelti visi plānotie pasākumi un izstādes maiņa. Darbinieki turpina administratīvo un organizatorisko darbu kā ierasts, taču apmeklētājus klātienē neapkalpo. Visi var sazināties ar Lībiešu saieta namu pa tālruni 29402093 un e-pastu lsn@dundaga.lv.

 

Kolkas tautas nams. Atcelti visi plānotie pasākumi, mēģinājumi, sporta nodarbības un telpu noma privātiem pasākumiem Kolkas tautas namā. Darbinieki turpina organizatorisko un administratīvo darbu.

 

Pašvaldības kapitālsabiedrības

SIA «Dundagas veselības centrs». Tiek ierobežots klientu apmeklējums ilgstošajā sociālā aprūpē.

Neuzņem jaunu klientus ilgstoši sociālajā aprūpē. Uzņems tikai ārkārtas gadījumā – izvērtējot situāciju.

Dundagas veselības centrā  no 27. marta uz laiku netiek sniegti dienas stacionāra pakalpojumi (Veselības ministrijas 25.03.2020. rīkojums  nr. 59 ).

Sazināties – e-pasts vspc@dundaga.lv, mob.tel. 27833079 vai tālr.63232305.

 

SIA «Kolkas ūdens».  Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī, kā arī kasieres slimības dēļ SIA «Kolkas ūdens» pārtrauc pakalpojumu sniegšanu klātienē līdz 14. aprīlim.
 Jebkuru jautājumu gadījumā (skaitītāju rādījumu nodošana, rēķinu apmaksa, asenizācijas pieteikšana u.c.) lūgums sazināties pa tālruņiem 29793759 vai 29155184, vai rakstot uz e-pastu: kolkasudens@inbox.lv.

SIA Ziemeļkurzeme no 16. marta līdz 14. aprīlim klientus klātienē neapkalpos un  nepieņems. Maksājumus veikt attālināti ar bankas starpniecību. Bojājumu vai  neskaidrību gadījumā sazināties pa e-pastu ziemelkurzeme@dundaga.lv vai telefoniski 63242430, mob. 26452551.

 

Sekojiet informācijai!

 

Iestāžu, struktūrvienību un kapitālsabiedrību vadītāju sniegto informāciju apkopoja Linda Pavlovska -Dišlere


Aktuālākā informācija par Covid-19https://spkc.gov.lv/lv/

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
VKPC plakāts
Atslēgvārdi
kārtība, veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com