Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izlaidums Dundagas Mākslas un mūzikas skolā 01.06.2021. plkst. 08.35

Lai gan vēsturiski Kolkā šis ir jau XXIII absolventu pavasaris, ir klāt Dundagas Mākslas un mūzikas skolas XX izlaidums, kas šogad notiek 2021. gada 30. maijā kā svinīgs skolas beigšanas apliecību saņemšanas pasākums, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības.

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītību Kolkā saņem — Zane Karlīna Apine — Stīgu instrumentu spēle — Kokles spēle, Dundagā — Roberts Ludeviks — Sitaminstrumentu spēle,
Stīgu instrumentu spēle — Ģitāras spēlē trīs izglītojamie — Rūdolfs Emīls Altmanis, Romans Giedrjus Gorjunovs un  Ričards Almanis.

Absolventu izaugsmē paldies mācību priekšmeta Vispārējās klavieres pasniedzējām, skolotājām: Sandrai Kārkliņai; Andai Šteinai; Ievai Hermanei, mūzikas teorijas priekšmetu skolotājām Ingai Šmēdiņai un Dzintrai Tauniņai, kura ir arī Zanes pedagogs specialitātē. Ovācijas ģitāras spēles pasniedzējai Marutai Zemturei un sitaminstrumentu spēles pedagogam Gundaram Lintiņam! Paldies absolventu vecākiem, absolventiem un DMMS kolektīvam — skolas beigšanas apliecību saņemšanas diena bija sajūtām bagāta!


Krāsainu, interesantu un pietiekami garu vasaras brīvlaiku DMMS audzēkņiem, ceram uz tikšanos klātienē atkal 1. septembrī!

Jaunos audzēkņus mākslā, mūzikā un dejā uzņems augustā.


Dace Čodera,
Dundagas Mākslas un mūzikas skolas direktore

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
DMMS, skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com