Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izdzīvosim Kubalu skolas mūžu! 16.05.2017. plkst. 10.21

Muzeju nakts 2017 tēma ir Laika rats par godu Eduarda Veidenbauma 150 gadu jubilejai. Arī muzejam šogad ir vairākas apaļas jubilejas, kuras pasākumā izcelsim ar metodes Ceļojums laikā palīdzību: Kubalu skolas ēkai nu jau 175 gadi, bet muzejam aprit 45 gadi.

Vakarā gaitā viesi varēs izstaigāt skolas vēstures līkloču takas, aktīvi piedaloties vai vērojot skolas attīstību — no idejas par tās vajadzību un celtniecību (1838) līdz pat mūsdienām. Pa ceļam piestājot dažādos vēstures notikumos, atklāsim skolā pieredzēto. Varēsim satikt Dundagas baronu Ostenzakenu, skolotāju Ernestu Dinsbergu, mācītāju Glēzeru un citus cilvēkus, kas Kubalu skolā dzīvojuši un strādājuši. Piedzīvosim dažādus laikus, arī Latvijas pirmos neatkarības gadus, padomju laikus, muzeja atklāšanu u.c.

Viesus aicinām būt atsaucīgiem un rosīgi piedalīties sarunās vai pat izspēlēt kādu no piedāvātajām lomām. Īpaši priecāsimies, ja varēsiet ierasties drēbēs, kas palīdzētu iejusties 20. gs. Dundagas pagasta ļaužu lomās. Lai iezīmētu padomju laikus, lūdzam paņemt līdzi arī pionieru kaklautus.

Muzeju nakts Kubalu skolā-muzejā iesāksies 20. maijā plkst. 19.00 un ilgs aptuveni līdz plkst. 23.00. Aicinām piedalīties pasākumā no sākuma līdz beigām, lai veiksmīgi spētu izdzīvot laika ritumu!

Marta Ratkeviča, muzeja vecākā speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
muzejs, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com