Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izbūvēta atpūtas vieta «Ievlejās» 16.11.2020. plkst. 09.05

Realizēts projekts «Publiska atpūtas un maltītes ieturēšana dabā vietas labiekārtošana dārzkopības sabiedrības «Ievlejas» teritorijā Dundagā (3. kārta).

Šogad biedrība «Dundangas Sendienas» īstenija projektu «Publiska atpūtas un maltītes ieturēšana dabā vietas labiekārtošana dārzkopības sabiedrības «Ievlejas» teritorijā Dundagā (3. kārta). Projektu vadīja Gundega Lapiņa.

Projekts aizsākās pirms 4 gadiem. Tika izveidots 5×9 m bruģēts laukums ar ugunskura vietu. Šogad ir uzstādīti 5 ozolkoka soli. Darbus iesāka «SIA Timburi AJ» Jāņa Mauriņa vadībā, bet pēdējās divās kārtas darbus pabeidza SIA «Tilžas» Anda Vītola vadībā. Sakām paldies Dundagas novada domei par piešķirtajiem līdzekļiem projekta īstenošanai. Vēl liels paldies jāsaka Inārai Čaunānei par piknika laukuma apkārtnes sakopšanu.

Jāizsaka nožēla, ka vietējo iniciatīvu projektos tiek atbalstītas tikai vides sakopšana un vietējās tautsaimniecības attīstība, bet nav iekļauti ne kultūras joma, izglītība, tūrisms un aktīvs dzīvesveids.


Biedrība «Dundangas Sendienas»Papildinājums

Projekts īstenots trīs kārtās un tā īstenošanai Dundagas novada pašvaldība biedrībai «Dundangas Sendienas» kopsumā ir piešķīrusi 2947,34 €:

1. kārtā piešķirti 987,18 €;

2. kārtā piešķirti 977,68 €;

3. kārtā piešķirti 982,48 €.

Dundagas novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Diānas Kristiņa


Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com