Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Interreg Igaunijas-Latvijas programma aicina pieteikt projektus 5. konkursam 19.02.2019. plkst. 09.34

Igaunijas–Latvijas programma aicina organizācijas no Igaunijas un Latvijas iesniegt sadarbības projektu pieteikumus finansējuma saņemšanai. 5. projektu konkurss ir atvērts programmas prioritātes «Tīra un vērtīga dzīves vide» trīs atbalsta jomās: tūrisma attīstība, vides aizsardzība un kopīgo ūdeņu pārvaldība.

Interreg Estonia Latvia logotips

Pieejami aptuveni 2,5 miljoni eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda un pieteikties var visu veidu organizācijas un uzņēmumi no Kurzemes, Pierīgas, Rīgas un Vidzemes, kā arī no Dienvidigaunijas un Rietumigaunijas. Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2019. gada 3. jūnijs plkst. 14.00.

Konkursa rezultātā programma sagaida projektu pieteikumus jaunu pārrobežu tūrisma produktu izstrādei, kas balstīti uz kultūras un dabas mantojumu, resursu taupīšanas kampaņu īstenošanai un kopīgo ūdeņu pārvaldības iniciatīvām Rīgas jūras līcī, kā arī Gaujas un Salacas upju baseinos.

Lai informētu par prasībām projektiem un pieteikumu sagatavošanā, programma 7. martā Rīgā, Latvijā un Tartu, Igaunijā organizē Informācijas dienas. Tāpat, Kopīgā sekretariāta darbinieki ir pieejami Tartu un Rīgā un konsultē par konkursa prasībām un atbalstāmām aktivitātēm. Konsultācija pirms projekta pieteikuma iesniegšanas ir obligāta.

Interreg Igaunijas–Latvijas programmair viena no 60 Interreg pārrobežu sadarbības programmām, kas darbojas gar ES iekšējām robežām. Programmu atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds. No programmas līdzekļiem jau atbalstīti 43 projekti un piešķirti 29 miljoni eiro. Informācija par atbalstītajiem projektiem publicēta https://estlat.eu/en/estlat-results.

Sīkāka informācija un norādījumi, kā pieteikties finansējumam, ir publicēti programmas mājas lapā https://estlat.eu/en/for-applicants/for-5 th-call-applicants, un visas jaunākās ziņas saistībā ar konkursu tiek izplatītas facebook.com/estlat.

Papildu informācija:

Janika Frīdentāle, + 372 5348 0877, igauņu un angļu valodā;
Vineta Šnore, + 371 2927 4310, latviešu un angļu valodā.

 

Vineta Šnore,
programmas konsultante

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com