Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Iedzīvinām savu ideju! 10.12.2015. plkst. 14.10

Dundagas Jauniešu domes dalībnieki arī šogad 3. XII devās ciemos pie PII «Kurzemīte» audzēkņiem, lai kopīgi izrotātu jau iepriekš sagatavotās eglītes.  Tā kā šogad PII «Kurzemīte» saņēma Ekoskolu programmas Zaļo diplomu, tad bija padomāts par to, kā atkārtoti izmantot dažādus materiālus. Ja rudenī mūs visus priecēja košie Mārtiņgaiļi, tad Ziemassvētku laikā to darīs svētku ekoegles. Paldies Renāram, Rūdolfam, Patrīcijai, Kristīnei, Agnesei un Adrianam par čaklajām rokām!

5. XII Dundagas novada pašvaldība sadarbībā ar Dundagas novada atbalsta biedrību organizēja mācību treniņu jauniešiem «Iedzīvinām savu ideju!» Apmācības vadīja «JARDI» biznesa vadības treneris Arnolds Brūders, kuram ir milzīga pieredze semināru, individuālu nodarbību un mācību treniņu vadīšanā.

Arnolds Brūders ir daudz strādājis ar Latvijas jauniešiem gan kā mūsdienīgo jauniešu nometņu kustības iedibinātājs un attīstītājs Latvijā, gan jaunatnes un aktīvā tūrisma menedžmenta studiju programmu izstrādātājs un vadītājs, gan Latvijas lauku jauniešu biznesa ideju formulēšanas un attīstības veicinātājs.

Kaut arī mācības notika sestdienā, jaunieši atrada laiku, lai piedalītos treniņā un gūtu sev jaunas zināšanas. Mācību laikā, gandrīz visu dienu, jaunieši meklēja atbildes uz jautājumiem, ko un kāpēc es varu un daru, kāpēc to ir vērts darīt un kā veiksmīgāk doties uz priekšu, neskatoties uz dažādiem šķēršļiem ceļā.

Nodarbību dalībnieki atzina, ka ir vēlme darboties, bet bieži vien trūkst zināšanu un pieredzes, lai sasniegtu cerēto rezultātu. Treneris deva skaidrus norādījumus katram jaunietim, kā būtu jārīkojas, lai veiksmīgi nonāktu pie galamērķa. Kā atzina paši jaunieši, mācības bijušas ļoti vērtīgas un interesantas. Katrs pārdomājis savu rīcību, noskaidrojot, kādi ir cēloņi vai klupšanas akmeņi, kas kavē sasniegt mērķi, kā arī katrs nonāca pie nepieciešamajiem lēmumiem, kā sevi attīstīt nākotnē.

Kā atzīst treneris Arnolds Brūders: «Lai sapni padarītu par īstenību, jāzina, ka ir trīs lietas, kas dzīvē nekad neatgriežas — laiks, vārds un iespēja. Tāpēc, lai netērētu laiku, ir jādomā, ko runāt!»

Novēlam, lai arī Dundagas aktīvie jaunieši netērētu savu laiku maznozīmīgām lietām, bet pārliecinoši ietu uz priekšu un piepildītu savus sapņus un idejas! Plāni nākamajam gadam ir, nu tikai jānosaka mērķi un nepieciešamās rīcības to sasniegšanai. Lai izdodas!

Tamāra Kaudze un Aiga Ūdre

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotās galerijas
Mācību treniņā jauniešiem «Iedzīvinām savu ideju!»

Atslēgvārdi
skola, līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com