Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Grūtniecēm par Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcas pakalpojumiem 16.03.2020. plkst. 15.29

Lai ierobežotu koronavīrusa Covid-19 izplatīšanos Ziemeļkurzemes regionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā, no 13. marta tiek pārtraukti pacientu apmeklējumi, kā arī nav atļauts dzemdībās piedalīties pavadošajām personām, to skaitā dzemdētājas partnerim, dūlai, mātei, draudzenei u.c..

Ierobežojumi pieņemti, lai aizsargātu māmiņu un jaundzimušo veselību un dzīvību, kā arī atbalstītu vispārējos sabiedrības epidemioloģiskās drošības mērus.

Sūtījumus pacientēm būs iespējams nodot, piezvanot pie Dzemdību nodaļas ieejas durvīm. 

Ierobežojumu laikā Dzemdību nodaļā atceltas arī lekcijas topošajiem vecākiem. Par tālāku rīcību lūgums sekot slimnīcas majas lapā. Vairāk informācijas, zvanot pa tālruni 63624404.

Kā jau iepriekš tika ziņots, ka sakarā ar infekcijas kontroles pasākumiem, un Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu nr. 103 «Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu» punktu Nr. 4.9, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī un filiālē Talsos, tiek pārtraukta pacientu apmeklēšana sakarā ar karantītas ieviešanu. Slimnīcas pacientus, sākot no šodienas, 13. marta, vairs nebūs iespējams apmeklēt visās nodaļās, lai ierobežotu inficēšnos ar Covid-19 vīrusu. Aizliegums apmeklēt slimnīcas pacientus tiks atcelts brīdī, kad normalizēsies situācija valstī.

 

Eva Odorska,
SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com