Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Grozīti noteikumi par līdzfinansējuma piešķiršanu projektiem 04.11.2015. plkst. 10.21

Ar Dundagas novada domes 24.09.2015. sēdes lēmumu nr. 154 grozīti Dundagas novada domes saistošie noteikumi nr. 25 «Par Dundagas novada pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu».

Noteikumi grozīti, lai mainītu nosacījumus par līdzfinansējuma lielumu, pretendentiem izvirzītajām prasībām un līdzfinansējuma sniegšanas kārtību.

Lai novadā projektus varētu īstenot daudz plašāks personu loks, ir svītrota prasība, ka biedrībām, nodibinājumiem, reliģiskajām organizācijām un to iestādēm jābūt reģistrētām Dundagas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā.

Lai projektus varētu īstenot daudz plašākos veidos, svītrota prasība, ka līdzfinansējuma sniegšanas mērķis ir veicināt valsts un Eiropas Savienības atbalsta pasākumu ieviešanas projektus.

Kritēriji līdzfinansējuma saņemšanai turpmāk būs atbilstība pašvaldības attīstības programmai, kā arī tas, ka projekts attīsta, sakārto, labiekārto un uzlabo publiskai personai piederošu nekustamo īpašumu, tas paredzēts pamatlīdzekļu iegādei sabiedriskās darbības nodrošināšanai vai nodrošina novada iedzīvotāju iesaistīšanos nozīmīgu pasākumu un aktivitāšu īstenošanā.

Lai veicinātu dalību projektos, turpmāk par pirmo projektu uzskatīs katru projektu, kura līdzfinansēšanai iesniegums būs saņemts ne agrāk kā 36 mēnešu laikā pēc pirmā līdzfinansējuma lūguma.

Grozījumos noteikts, ka pašvaldības līdzfinansējuma lielumu ierobežo ne vien ar naudas summu, bet arī ar noteiktu procentu no projekta īstenošanai vajadzīgā finansējuma. Pirmajam projektam līdzfinansējumu sniedz 100 % no projekta īstenošanai nepieciešamā pretendenta līdzfinansējuma, bet ne vairāk kā 8600 € un ne vairāk kā 10 % no projekta realizēšanai nepieciešamā finansējuma. Katram nākamajam projektam sniedz 80 % līdzfinansējumu no projekta īstenošanai nepieciešamā pretendenta līdzfinansējuma, bet ne vairāk kā 6900 € un ne vairāk kā 20 % no projekta realizēšanai nepieciešamā finansējuma.

Institūcijām, kas pilda tām deleģētos pašvaldībai piekrītošos pārvaldes uzdevumus, katru projektu līdzfinansē  100 % apmērā no projekta realizēšanai nepieciešamā līdzfinansējuma, bet ne vairāk kā 8600 € un ne vairāk kā 20 % no projekta realizēšanai nepieciešamā finansējuma.

 

Lejuplādējamie faili

22.12.2011.saistošie noteikumi nr. 25 «Par Dundagas novada pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu» (spēkā esoša redakcija ar grozījumiem uz 24.09.2015.)

 

Lauris Laicāns,
Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs,
tel. 63237857, mob. 28693477,
e-pasts: lauris.laicans@dundaga.lv

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
līdzdalība, projekti, nauda, uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com