Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Grāmatiņa sniegā 10.02.2021. plkst. 16.27

Dundagā nebijis gadījums — grāmatas, dzirdot par veselīgo dzīves veidu un to, ka patreiz visi var iet ārā svaigā gaisā, bet telpās nevar pulcēties un ilgi uzturēties, nolēma arī doties pastaigā.

Grāmatām šī ir pilnīgi jauna pieredze. Izejot ārā un ieraugot piesnigušos krūmiņus un bērnu rotaļu laukumiņus pie bibliotēkas, tām sagribējās parotaļāties, jo ir taču tik daudz lasīts par pikošanos, braukšanu ar ragaviņām un citām jautrībām.  Spēlējoties jau notiek visādi … un mūsu grāmatām sanāca tā, ka bildītes tik ļoti aizrāvās ar sniegpārsliņu ķeršanu, ka apmaldījās un vairs nemācēja tikt atpakaļ grāmatiņā… Labi, ka bērnudārza bērniem bija beigušās nodarbības un viņi arī nāca ārā spēlēties. Bērni nāca palīgā bibliotekārītei Lāsmai atrast nomaldījušās bildītes.

Stāstam jums pasakas? Nē! Dundagas bibliotēkas bērnu nodaļa šonedēļ piedāvā bērnu dārza grupiņām jaunu pasākumu ciklu «Grāmatiņa sniegā». Nedēļā pirms Valentīna dienas, gribējām bērniem izlasīt grāmatas par māmiņas mīlestību un tā nu radās doma, ka mazos, mīļos stāstiņus varam bērniem izlasīt ārā, svaigā gaisā. Bibliotēka ielaminēja grāmatas ilustrācijas (jo pašu grāmatu jau sniegā neliksim), lai tās varētu paslēpt dažādās vietās rotaļu laukumiņos. Tā nu mazie ķipari, iznākot savā pastaigā, satika bibliotekāri Lāsmu un visi labprāt iesaistījās attēlu meklēšanā, pēc tam, klausoties grāmatas lasījumu, tos salika pareizā secībā.

Dundagas novada bibliotēkas aicina baudīt ziemas priekus kopā ar labu grāmatu!

 

Ruta Emerberga,
Dundagas novada Centrālās bibliotēkas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com