Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Grāmatas «Meitene hameleons» atvēršana un tikšanās ar grāmatas autoriem Natāliju Morozovu un Tarasu Ivaščenko 28.03.2022. plkst. 17.29

Šo grāmatu bibliotēkas saņēma 2021. gada nogalē projekta «Vērtīgo grāmatu iepirkums Latvijas publiskajām bibliotēkām» iepirkumā. Grāmata pieejama Dundagas, Rojas, Sabiles, Stendes, Valdemārpils, Vandzenes bibliotēkas un Talsu Galvenās biblotēkas krājumos.

«… Neviens man neprasīja, vai esmu gatava dzimt, - vienkārši iemeta te, un viss. Man iedeva dzīvi, bet nepievienoja instrukciju, kā to pareizi dzīvot. Manējā kā salūzusi mašīna visu laiku noslāpst pusceļā vai vispār atsakās braukt. Diemžēl pasaulē nav dzīvju servisa, kur es varētu aiznest savējo un palūgt meistaram, lai salabo. Nav arī garantijas talona, lai varu to atdot atpakaļ pavisam. Tāda sajūta, ka dzīvot pa vecam vairs nespēju, bet jauna veida, kā turpināt dzīvi, man nav. Man nav pietiekami daudz spēju, iemaņu un emocionālo resursu, lai savējo verķi salabotu un apgūtu tā vadīšanu. Vienas vienīgas problēmas un klapatas, gribas to izmest miskastē kā ražotāja brāķi.» (ar autoru atļauju publicējam grāmatas fragmentu)

Nopietna grāmata, aplūkotā tēma (depresija un robežstāvokļa personības traucējumi) pietiekoši smaga, taču mums tiešām līdzās esoša. Uzrunāja tas, ka abi grāmatas autori ir Latvijā praktizējoši speciālisti.

Natālija Morozova ir sertificēta klīniskā psiholoģe, smilšu spēles un EMDR terapeite, krīzes intervences speciāliste. Specializējusies darbā ar klientiem, kuriem diagnosticēti neirotiski un personības traucējumi, depresija, kā arī ar klientiem akūtās krīzes situācijās. Strādā ar pieaugušajiem un bērniem.

Tarass Ivaščenko ir sertificēts ārsts psihoterapeits, speciālists psihosomatiskajā medicīnā, M.D. zinātniskā grāda pretendents Rīgas Stradiņa universitātē. Specializējies darbā ar pacientiem, kuriem diagnosticēti neirotiski un psihosomatiski traucējumi, depresija vai veģetatīvā distonija, kā arī ar pacientiem akūtās krīzes situācijās. Strādā ar pieaugušajiem un pusaudžiem.

Dundagas bibliotēka un Talsu Galvenā bibliotēka aicina uz grāmatas «Meitene hameleons» atvēršanu un tikšanos ar grāmatas autoriem Natāliju Morozovu un Tarasu Ivaščenko Talsu novada bibliotēkās  ZOOM platformā 1.aprīlī plkst. 15.00 – 17.00

ZOOM pieslēgšanās saite:
https://us02web.zoom.us/j/85782367253?pwd=Y1pvVUpnRTMrOTU4RmxiMnFYRXdadz09 

Meeting ID: 857 8236 7253
Passcode: 648761

 

Info dundadzniekiem – sakarā ar elektrolīnijas rekonstrukciju tieši šai laikā daudzviet nebūs elektrība, tāpēc mūsu pieslēgšanās notiks Dundagas pils telpās, kur esat mīļi gaidīti mums pievienoties pie lielā ekrāna! 

 

Ruta Emerberga

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com