Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Godinot skolēnus un skolotājus 27.05.2014. plkst. 11.51

Pērn Skolotāju dienā visus novada skolotājus sveica pašvaldības vadītāji, pēc tam sekoja brīnišķīgs viesmākslinieku koncerts. Nupat aizsākusies vēl viena jauna tradīcija — ceram un ticam, ka tā būs arī turpmāk! — 26. V pils lielajā zālē novada vadība godināja labākos skolēnus un skolotājus, savukārt paši bērni un jaunieši iepriecināja klātesošos ar sirsnīgu koncertu.

Godināmo lomā — vispārējās izglītības, profesionālās ievirzes un interešu izglītības izglītojamie un pedagogi. Tātad tie, kas mācās, un tie, kas māca, aptverot parastās skolas zinības, sportu, daiļās mākslas — visu to, ko skolēni jēgpilni dara mācību laikā un ārpus skolas.

Atgādinot pils senumu un uzsverot mūsu novada patību, īsu uzrunu teica domes priekšsēdētājs Gunārs Laicāns, un tad sākās svinīgā daļa. Kultūras pils direktore Baiba Dūda vispirms alfabēta secībā izsauca skolēnus, kultūras darba organizatore Smaida Šnikvalde pasniedza ziedus, bet G. Laicāns — atzinības rakstus par ieguldījumu mūsu novada tēla spodrināšanā. Uz ekrāna varēja izlasīt, tieši kādā jomā audzēknis guvis sasniegumus. Pēc tam līdzīgā ceremonijā atzinību saņēma skolotāji. Patīkami, ka tāpat kā Skolotāju dienā rudenī zālē klāt bija visu novada mācību iestāžu labākie skolēni un skolotāji.

Izglītojamo un pedagogu godināšana mijās ar bērnu un jauniešu priekšnesumiem, kas aptvēra un atspoguļoja interešu un izpausmju daudzveidību. Bija gan dziesmas, gan deja, gan instrumentālā mūzika, gan daiļlasīšana, un kā šokolādes tornītis svētku tortei — asprātīgā teātra izrāde «Bīrons» Mazirbes audzēkņu izpildījumā.

Gan skolēni, gan skolotāji saņēma arī naudas balvas kā īpašu atzinību par mācību gadā paveikto.

Pēc svinīgās daļas mazajā zālē  visus gaidīja sulas glāze un gardas uzkodas, no kurām īpaši atzīmējama tematiski visatbilstošākā — rabarberu groziņi, kas acīmredzami tapuši no tiem rabarberiem, kas palikuši pāri pēc pēdējā zvana.

Paldies domei un visiem rīkotājiem, un lai laba atpūta vasarā un jauns pamudinājums turpināt darbu rudenī!

Alnis Auziņš

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Prezentācija par skolēnu panākumiem
Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com