Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Godināmie 09.11.2015. plkst. 13.42

Apkopojusi iedzīvotāju priekšlikumus, Apbalvojumu komisija piešķīrusi šādus pašvaldības apbalvojumus.

Goda raksts

Vairai Kamarai — par nozīmīgu un ilgstošu profesionālu ieguldījumu Dundagas novada iedzīvotājiem kultūras jomā.

Atzinības raksts

Dzintrai Tauniņai — par nozīmīgu devumu Dundagas novada iedzīvotājiem kultūras jomā, par ierosmi rīkot Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienai veltītu festivāla «Kokles skan Latvijai» 2015. gada maijā, par tautas tradīciju stipruma un patriotisma apliecināšanu.

Baibai Šuvcānei — par nozīmīgu ieguldījumu sava novada kultūrvēstures pētīšanā, Kolkas pagasta un Dundagas novada popularizēšanā, 2015. gadā izdodot kultūrvēsturisku grāmatu «Sauc par Vaidi mūsu ciemu».

Unai Silai — par nozīmīgu ieguldījumu, profesionālismu un aizrautību, kas veicinājis audzināmās klases sasniegumus izglītības, kultūras un sporta jomā, par ģimenes vērtību stiprināšanu.

Biedrībai «Visvīdale» — par nozīmīgu ieguldījumu Vīdales ciema centra sakopšanā un uzturēšanā visu gadu, par uzdrīkstēšanos un ticības devumu savām un citu cieminieku spējām un talantiem.

Alandai Pūliņai — par nozīmīgu ieguldījumu Dundagas luterāņu baznīcas ēkas atjaunošanas darbu organizēšanā, projektu rakstīšanā un īstenošanā.

Andrim Antmanim — par nozīmīgu ieguldījumu latviskā kultūras mantojuma saglabāšanā, par Lībiešu krasta kultūrvides kopšanu, zivju kūpināšanas darba un seno lībiešu žogu daudzināšanu, kas novērtēta ar a/s «Lauku ceļotājs» sadarbībā ar LR Kultūras ministriju un Latvijas Pašvaldību savienību piešķirto kultūras zīmi «Latviskais mantojums».

Pateicības raksts

Aigai Ūdrei — par nozīmīgiem sasniegumiem starptautiskajā Ekoskolas programmā, Kolkas pamatskolai iegūstot Zaļos diplomus un 10 augstākos novērtējumus — Zaļos karogus.

Agrim Vansovičam — par nozīmīgiem sasniegumiem piekrastes zvejniecības saglabāšanā un attīstībā, par zvejnieku saimniecības «Rāmas» iegūto Zemkopības ministrijas zivsaimniecības gada balvu «Lielais loms – 2015» nominācijā «Par inovatīvu uzņēmējdarbību».

Dundagas vidusskolas 9. b klasei — Raitim Blūmentālam, Andrim Bolšingam, Daniēlai Dambergai, Aleksim Dēvitam, Helēnai Emerbergai, Danai Grauzei, Matīsam Kardelam, Elzai Dignai Klēverei, Kristiānam Ozolam, Aleksim Rozenbergam, Anetei Savickai un Mārai Elīzai Silai —par nozīmīgiem sasniegumiem izglītībā, sportā, kultūrā un ģimenes vērtību stiprināšanā, par atsaucību un kolektīvisma gara uzturēšanu.

Pirmsskolas izglītības iestādes «Kurzemīte» kolektīvam — par nozīmīgiem sasniegumiem — 1. vietu SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības «Piejūra»» rīkotajā makulatūras vākšanas konkursā «Palīdzēsim kokiem!», par saņemto Ekoskolas diplomu.

Inesei Dāvidsonei — par nozīmīgiem sasniegumiem Dundagas novada popularizēšanā, par novada sabiedriskās dzīves dokumentēšanu un to saglabāšanu vēsturei.

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
svētki
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com