Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ģimeņu diena Dundagā (raksts papildināts) 13.10.2014. plkst. 14.50

11. X, brīnišķīgā rudens dienā, Dundagas vidusskolas atbalsta biedrība bija sarīkojusi lielisku pasākumu — Ģimeņu dienu, kurā piedalījās vairāk nekā 400 cilvēku.

Vairāk lasiet nākamajā «Dundadzniekā»!

Diāna Siliņa


Ar vairāk nekā 400 dalībniekiem un jautrām, spraigām emocijām aizvadīta Ģimeņu diena Dundagā

Pedagogi, skolēni, vecāki, vecvecāki, brāļi un māsas, māsīcas un brālēni, onkuļi un tantes, krustmātes un krusttēvi — šķiet, šajā dienā pasākuma dalībniekus sadzirdēja ikviens Dundagas iedzīvotājs. Un kā nu ne — komandas tik ļoti bija gatavojušās! Dziesmas dziedot, taures pūšot, dejojot un visādi citādi lustējoties, tām bija jāatrod 14 dažādi kontrolpunkti un jāizpilda noteikti uzdevumi, par to saņemot punktus. Komandas vērtēja tiesneši. Viņi tās uzmanīja, fiksēja un skaitīja iegūtos punktus.

Šķiet pārsteigums bija pašiem mazākajiem — 1. b klases komandai «Tīne» un viņu audzinātājai Vēsmai Frišenfeldei par iegūto godpilno 1. vietu 1–4.klašu grupā. Malači! Savukārt 5.–8.klašu grupā laurus plūca 8. b klases komanda «Marinētie gurķīši» un viņu audzinātāja Una Sila, bet 9.–12.klašu grupā uzvarēja 9. klases komanda «Ģimeņu triecienvienība» ar klases audzinātāju Intu Freiverti. Katra uzvarētājkomanda ieguva 75 € dāvanu karti viesu namā «Krūziņi». Savukārt pārējās komandas par piedalīšanos pasākumā saņēma gardu un smaržīgu kliņģeri.

Ja finišā bērnus redzējām pamatīgi sagurušus, tad bērnu ballītē, kas notika uzreiz pēc pasākuma, enerģijas netrūka nevienam un dejotprieks pārņēma visu Dundagas vidusskolas zāli. Savukārt vakarpusē dejotprieks tika arī visiem pārējiem Ģimeņu dienas dalībniekiem grupas «Tēvi un dēli» mūzikas pavadībā. Paldies viņiem!

Dundagas vidusskolas atbalsta biedrības komanda saka lielu paldies visām komandām un tās dalībniekiem — jūs vienkārši bijāt lieliski! Sakām paldies visiem, kas iesaistījās pasākuma rīkošanā, palīdzēja ar savu padomu, atbalstīja un ticēja mūsu idejai.

Sadarbībā ir spēks, un vienīgi komandā mēs varam paveikt nepaveicamo. Esam pārliecināti, ka komandas to sajuta un mūsu sadarbība turpināsies tikpat ražīgi!

Sirsnīgs paldies visiem!


Tamāra Kaudze

 

Skatieties arī Talsu TV sižetu un  Laura Laicāna foto no posma Vecmuižā un pasākuma noslēguma.

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Ģimeņu diena Dundagā

Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com