Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ģimenes diena Kolkas pamatskolā 18.05.2018. plkst. 10.31

Ģimene ir sabiedrības pamats – tā ir labākā, drošākā un veselīgākā vide bērna attīstībai. Tā ir vide, kurā veidojas bērna vērtību sistēma, pašvērtība, uzskati un prasme veidot attiecības ar citiem cilvēkiem. Bērni ir mūsu bagātība un nākotne. Tāda ir lietu kārtība: vecākiem jārūpējas par saviem bērniem bērnībā un bērniem jārūpējas par saviem vecākiem vecumdienās. Mēs nevaram citiem iedot to, ko paši neesam saņēmuši — bērns, kurš nav mīlēts, cienīts, saprasts, nespēs mīlēt, cienīt un saprast citus.

Ikvienā ģimenē vecāki vēlas, lai viņu bērni augtu veseli un laimīgi. Laimi nevar ne nopirkt, ne uzdāvināt. Laime ir dvēseles stāvoklis, kad vari darīt lietas, kas tev patīk un padodas. Bez mīlestības un drošības sajūtas vislielākā vērtība, ko vecāki var dot saviem bērniem ir laba un kvalitatīva izglītība.

2018. gada pavasari gaidīja visa Kolkas pamatskolas saime. Reizi sešos gados skolas sniegto izglītības kvalitāti novērtē ekspertu komisija. Akreditācijas procesam vērīgi sekoja visi, kas kritiski lūkojās uz izglītības pieejamību vistālākajā Ziemeļkurzemes nostūrī Kolkā. Šodien ne bez lepnuma varam paziņot, ka Kolkas pamatskola ir paveikusi visas akreditācijas pārbaudes un par labu sniegumu tajās ir saņēmuši tiesības darbu turpināt līdz nākamajai pārbaudei pēc sešiem gadiem 2024. gada maijā. Taču tas nebūtu iespējams bez mūsu bērnu, vecāku, skolotāju, skolas darbinieku un sadarbības partneru atbalsta. Paldies jums visiem par to! 

Kolkas pamatskola darbu turpina un aicina ģimenes pieteikt bērnus jaunajam mācību gadam. Skola ir akreditējusi vispārējās pamatizglītības programmu un speciālās pamatizglītības programmu izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem un ir gatava nodrošināt izglītību atbilstošu ikviena bērna spējām un vajadzībām. Mazā kolektīvā ikvienam bērnam skolotāji var sniegt nepieciešamo atbalstu un mācību vidi veidot ar ģimenes sajūtu. Tādā vidē iespējams saskatīt ikviena bērna talantus un veicināt to izaugsmi. Mūsu bērnu talantu daudzveidību varēja apbrīnot ikviens, kas atnāca uz Māmiņu un Ģimenes dienai veltīto koncertu 11. maijā.

Kolkas pamatskolas skolēni uz šo svētku koncertu aicināja savus vecākus, māmiņas, tētus, brāļus, māsas, vecmāmiņas un vectētiņus, lai pasniegtu to kā īpašu dāvanu saviem vismīļākajiem. Svētku koncerta muzikālo sniegumu bērni veidoja kopā ar mūzikas skolotāju, ritma pulciņa vadītāju Ingu Blūmentāli, teātra lugu «Burkānija» kopā ar bērniem sagatavoja un izrādīja runas pulciņa vadītāja Dzintra Tauniņa. Deju priekšnesumus bērni veidoja kopā deju pulciņa vadītāju Lāsmu Lavrenovu. Vizuālās mākslas un meiteņu mājturības darbu izstāde tapa kopā ar vizuālās mākslas puciņa skolotāju Ilzi Šelkovu. Un pats svarīgākais - bērni aktīvi, ar lielu atbildības sajūtu gatavojās koncertam un paši to vadīja. Vecāki ar interesi klausījās koncertu, bija jūtams viņu saviļņojums, saņemot ziedus un apsveikumus no bērniem.

Bērnu sasniegumi ir vecāku un skolotāju darba augļi. Reizēm tie nenāk viegli, ir jāprot pārliecināt, uzmundrināt, lai bērns prastu noticēt savām spējām un būtu gatavs ne tikai mācīties, bet savas spējas apliecināt ārpus skolas. Tādēļ neskatoties uz rezultātiem, Kolkas pamatskolā godina ikvienu bērnu un viņa skolotāju, kas piedalījušies sacensībās, konkursos un olimpiādēs. Šajā Ģimenes dienas pasākumā īpašu paldies par mācību gadā ieguldīto darbu un paveikto teicām 6. klases skolniekam Mikam Matīsam Keheram un skolotājai Ingai Blūmentālei par gūto 1. vietu Latvijas VII Mūzikas olimpiādes 2. kārtā. 6. klases skolniece Amanda Miezava ir mūsu skolas lepnums, jo šajā mācību gadā starpnovadu sacensībās krosā ieguva 3. vietu, badmintonā 2. vietu, skolotājs Oskars Sproģis, bet starpnovadu vizuālās mākslas olimpiādē ieguva atzinību, skolotāja Ilze Šelkova.

Ir viegli strādāt, jūtot vecāku un ģimeņu atbalstu! Noslēdzoties mācību gadam, aicinām ikvienu, kurš jūtas piederīgs Kolkas pamatskolai, kuram rūp skolas nākotne un vēlas izteikt savu viedokli, 6. jūnijā atnākt uz Kolkas pamatskolas nākamo trīs gadu attīstības plānošanas pasākumu.

 

Antra Laukšteine

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Ģimenes diena Kolkas pamatskolā

Atslēgvārdi
Kolka, skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com