Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Gada ienākumu deklarācijas var iesniegt arī Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros 02.03.2016. plkst. 08.43

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka 1. III ir sākusies Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana par 2015. gadā gūtajiem ienākumiem. To gan elektroniski, gan uz papīra šogad var iesniegt ne vien VID klientu apkalpošanas centros, bet arī nu jau 66 Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC) visā Latvijā.

Pašvaldību darbinieki Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros:

Tāpat darbinieki vienotajos klientu apkalpošanas centros var dot padomus un palīdzēt darbā ar VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS) un apmāca apmeklētājus VID e-pakalpojumu izmantošanā.

Šos VID pakalpojumus pašvaldību darbinieki sniedz 66 VPVKAC. Arī Dundagā un Rojā.

Vienoto klientu apkalpošanas centru adreses un darba laiki pieejami portāla www.latvija.lv sadaļā «Vienotie klientu apkalpošanas centri».

Lai iesniegtu Gada ienākumu deklarāciju, uz konsultāciju līdzi noteikti jāņem pase vai Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes izsniegtā personas apliecība, internetbankas lietotājvārds, internetbankas kodu karte vai kodu kalkulators, parole un attaisnojuma dokumenti (čeki, kvītis utt.). Ja persona nav internetbankas lietotājs, vienotajos klientu apkalpošanas centros var iegūt  lietotāja vārdu un paroli,  ar kuru pieslēgties EDS sistēmai un izmantot visus tajā pieejamos VID e-pakalpojumus. 

Aicinām iepazīties un izmantot VID interneta lapā pieejamos jaunos vizuālos materiālus par Gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanu un iesniegšanu elektroniski! Tajos vienkārši un  soli pa solim izskaidrotas, kā pareizi pieslēgties EDS, veiksmīgi aizpildīt un iesniegt Gada ienākumu deklarāciju elektroniski. Materiāls būs noderīgs gan personām, kas iesniedz deklarāciju brīvprātīgi, gan arī tiem, kam tā jāiesniedz obligāti.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā zvaniet uz VID Nodokļu un muitas informatīvo tālruni 67120000, vaicājiet ikvienā VID klientu apkalpošanas centrā vai Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros, uzdodiet savu jautājumu rakstiski VID interneta lapā «Uzdot jautājumu VID» vai arī VID EDS.

VID Sabiedrisko attiecību daļa

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Pamācība brīvprātīgās deklarācijas iesniedzējiem
Pamācība obligātās deklarācijas iesniedzējiem
Atslēgvārdi
nauda
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com