Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Fotoizstāde Mazirbes bibliotēkā 09.11.2015. plkst. 15.38

2. XI pēcpusdienā Mazirbes bibliotēkā atklāja Vitas Zīvertes–Dribas fotogrāfiju izstādi «Ieraudzīt brīnumu».

Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja tikties ar darbu autori. Vita ir mūsu novadniece — bijusī kolciniece, pašlaik dzīvo un strādā Rīgā — medicīnas jomā. Viņas hobijs ir fotografēt. Visticamāk, ka šis vaļasprieks jau ielikts šūpulī, jo arī Vitas tētis nodarbojās ar fotografēšanu.

Skatoties autores darbos, saprotam, cik daudz brīnuma ir mums apkārtējā vidē, taču ikdienas gaitās mēs tam paejam garām.

Vita prot saskatīt taurenīti uz sarkanā āboliņa zieda, iemūžināt biti samtenes ziediņā un parādīt, kā ābols lepojas ar saviem apaļajiem, sarkanajiem vaigiem. Pavisam īpaša ir jūras tēma. Viņas darbos skatāma satrakotā, mutuļojošā jūra pie Kolkasraga, akmeņainā Ventspils puses jūrmala, brīnišķīgie saulrieti.

Mums bija iespēja pie kafijas tases un garšīga cienasta parunāties ar Vitu, uzdot jautājumus un klausīties viņas stāstījumā.

Vitas mērķis ir mācīties fotografēt profesionālā līmenī. Mēs ticam, ka viņai izdosies savu sapni īstenot, jo Vitai ir lielisks atbalsts — dzīvesbiedrs Egmonts. Sakām lielu paldies Vitai un Egmontam, kas bija galvenais fotoizstādes iekārtotājs.

Izstāde skatāma Mazirbes bibliotēkā tās darba laikā līdz gada beigām.

Sniedze Švāģere

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
Mazirbe, kultūra, bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com