Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Foto izstāde «Ceļo droši — iepazīstam Horvātiju un Turciju» 09.03.2022. plkst. 08.05

Fotogrāfiju autore ir mūsu darba kolēģe Anita Jaunbirze. Tie, kuri pazīst Anitu, zina viņas kaislību iepazīt klātienē citas zemes. Kopā ar viņu sarunās un fotogrāfijās varam iepazīt Turciju, Grieķiju, Ēģipti, Horvātiju, Šrilanku, Norvēģiju, ir pabūts Parīzē un vēl …

Pēdējo gadu notikumi gan ceļošanu ir mainījuši un patreiz pasaulē notiekošais lielai daļai cilvēku nu galīgi nevedina domas par ceļošanu. Piedāvājam drošu neklātienes ceļojumu ar Anitas acīm pa Horvātiju un Turciju. Izstādē fotogrāfijas no 2014. un 2015 .gadu ceļojumiem.

Horvātijas fotogrāfijās visvairāk ir pilsēta Trogira un Plitvices ezeru nacionālais parks ar pasakaini skaistiem ūdenskritumiem, klintsradzēs drosmīgi augošām alpu vijolītēm un dzidriem ezeru ūdeņiem. Intrigai – šajā parkā ir uzņemtas vairākas filmas ar populāro serbu aktieri,  indiāņu lomu atveidotāju Gojko Mitiču (filmas tapa 1966. – 1984. gados).

Turcijā Anita mūs aizved uz Antāliju un seno grieķu pilsētu Efesu. Varam iepazīt senās Likijas pilsētu savienības galvaspilsētu Miru ar īpašām kapeņu būvēm klintīs. Aicinājums  izstaigāt Pamukales dabīgās terases un iebrist termālajos avotos. Noslēpumu meklētājiem patiks nogrimusī antīkā pilsēta Kekova.

Dundagas bibliotēka aicina ikvienu interesentu iegriezties pie mums un doties šajā drošā neklātienes ceļojumā.

Ruta Emerberga

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com