Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Forums «Nevalstisko organizāciju tehnoloģiju laikmets» 18.04.2017. plkst. 14.50

Jau septīto gadu nevalstiskās organizācijas (NVO) aicina uz bezmaksas forumu par jaunākajām tehnoloģijām  «NVO Tehnoloģiju laikmets». Forums šogad notiks 27. aprīlī no plkst. 9.30 līdz 15.00 un tajā varēs piedalīties gan klātienē («Microsoft Latvia» birojā Zaļajā ielā 1, 4. st., Rīgā), gan arī neklātienē — vērojot foruma tiešraidi NVO televīzijas platformā nvotv.lv.

Foruma darba kārtību var aplūkot http://kurzemesnvo.lv/images/lejuplades/Programma_27.04.2017.pdf. Klātienes apmeklētāji aicināti pieteikties līdz 24. aprīlim rakstot uz sintija@nvo.lv vai zvanot pa tālruni 67846464.

Forumā dalībniekiem uzzinās reālus NVO labās prakses piemērus moderno tehnoloģiju izmantošanā divās tematiskajās daļās:
1. Tehnoloģijas un sabiedrības līdzdalība — par  iesaistes iespējām izmantojot dažādus e-rīkus.
2. Praktiski padomi un labās prakses piemēri — informācija, kur un kā papildināt savas zināšanas par jaunākajiem e-risinājumiem, kā arī praktiska darbība ar Office 365 un Azure plašajām iespējām. Tāpat klātesošie iepazīsies ar  NVO un uzņēmumu pieredzi dažādu tehnoloģiju izmantošanā.

Konferencē darbosies arī tehnoloģiju izstāde, kurā interesenti varēs iepazīties ar jauninājumiem moderno tehnoloģiju jomā.

Forumu organizē Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) sadarbībā ar Microsoft Latvia, informācijas izplatīšanā sadarbojoties ar reģionālajiem NVO atbalsta centriem visā Latvijā. Forumā katru gadu satiekas nevalstiskās organizācijas (NVO), kas meklē iespējas, kā papildināt savu darbu ar jaunāko interneta tehnoloģiju izmantošanas iespējām, kā arī tikties ar jomas profesionāļiem.

Inese Siliņa,
«Kurzemes NVO atbalsta centra» priekšsēdētāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Programma
Preses paziņojums
Atslēgvārdi
NVO, līdzdalība, citi
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com