Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Festivāls «RojaL» arī Dundagā 20.07.2017. plkst. 10.55

No 27. līs 29. jūlijam Rojā jau septīto gadu notiek kino, mākslas un kultūras festivāls «RojaL». Šogad akcentus liekot uz franču kultūru un tās milzīgo ietekmi. «RojaL» svinēs dzīvi un darīs to tik šarmanti, cik vien iespējams.

Bet «RojaL» paplašina savas robežas! Vienreizēja iespēja īpašā noskaņā un gaisotnē būt klāt festivāla uzvarētāja filmas demonstrēšanā Dundagas pils pagalmā 30. jūlija vakarā plkst.22.00. Tieši kura filma tā būs, žūrija paziņos 29.jūlijā Rojā festivāla noslēgumā.

Turpinājumā Dundagas pilij īpaši piemeklēta izrādīšanai 1969. gadā Dundagā uzņemtā Ērika Lāča un Jāņa Streiča filma «Līvsalas zēni». Aicinām dundadzniekus, kuri piedalījās filmas uzņemšanā ar savām atmiņām un stāstiem kuplināt šo īpašo pasākumu.

 

Līvsalas zēni

1969., Latvija, Rīgas kinostudija

Režisori: Ēriks Lācis, Jānis Streičs

Lomās: Juris Bružiks, Juris Pļaviņš, Inese Pētersone, Andris Apinis, Aivars Leimanis, Imants Strods, Kaspars Pūce, Māris Smildziņš, Jānis Pepa, Venta Vecumniece, Haralds Topsis, Imants Kokars, Gido Kokars, Harijs Avens, Hermanis Vazdiks, Tālivaldis Macijevskis, Roberts Ceplītis, Velta Krūze, Pēteris Šogolovs, Uldis Dumpis.

Uz mazu zemes gabaliņu Daugavas grīvā pārceļas Mārtiņš Pūpols. Viņa vecāki ir miruši, un rūpes par puiku uzņēmies vectēvs. Pirmajā dienā Mārtiņš skolā ierodas ar pioniera kaklautu ap kaklu. Tas nepatīk Līvsalas «vilkiem», kā sevi dēvē puiša klasesbiedri, turīgie saimniekdēli.

Skolā pirmo gadu strādā arī jaunais Zemītis, kurš no visas sirds aizstāv padomju varu, kurai ir pretinieki – skolotāja Rone un bagātais Lielaušu saimnieks, kura mājās notiek dīvainas lietas.

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com