Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Evitas Zoltānes grāmata «Veltījumi» 17.02.2021. plkst. 11.15

Dundagas bibliotēka februārī saņēma negaidītu, ļoti skaistu un patīkamu dāvinājumu – skolotājas Evitas Zoltānes grāmatu «Veltījumi». Grāmatiņa ir neliela formāta, ļoti pārdomāti un gaumīgi noformēta, ar mums tik tuvo Dundagas pils attēlu uz vāka.

Autore saka: «Es neesmu dzejniece un nerakstu dzeju tās klasiskajā izpratnē, bet man patīk savas domas sakārtot vārsmās un rindās, man patīk darboties ar vārdiem, meklējot un veidojot atskaņas». Īsajā sarunā, atnesot dāvinājumu, Evita atklāj, ka grāmata lielā mērā ir dāvana pašai sev skaistā dzīves jubilejā un tas nav komerciāls projekts. Veltījumi tapuši vairāku gadu garumā. Kāpēc veltījumi? Šie tiešām nav klasiski dzejoļi, bet vārdi veltīti konkrētam cilvēkam, pasākumam vai iestādei. Tās ir autores domas un izjūtas, kuras viņa tagad nodevusi lasīšanai plašai auditorijai, tā arī pasakot, ka grāmata «vienlaikus ir gan ļoti personiska, gan arī sociāla».

Nu jau gadu, mēs kā sabiedrība kopumā esam nolikti uz bremzēm, tamdēļ vēl jo vairāk priecē šādi notikumi un cilvēku spēja radīt prieku un svētku sajūtu sev pašiem un pamest šo prieka kamolīti arī blakus esošajiem. Paldies skolotājai!

Ruta Emerberga,
Dundagas novada Centrālās bibliotēkas vadītāja

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com